lens acuvue

1 ay önce falan bitti lensim.

acuvue kullanıyordum da hangisini kullanıyordu unuttum. bu hava ve su geçiren hangisiydi?

bir de internette bunu ucuza satan bir site var mı güvenilir?

oasys sanırım, lensmarket.com'u öneriyorlar, denemedim.

  • passion rules the game  (09.07.13 20:42:49)
60 tl ben de bu civarda bir şeye almıştım zaten.

bir de numaralarımı unuttum gözlükçüye gitsem gözlüklerden öğrenebilirler mi? yanlış hatırlamıyorsam öğrenebiliyorlardı.
  • bilgedenfsaa  (09.07.13 20:46:43)
Ciba vision markasının air optix serisini öneririm. en fazla hava geçireni budur. ben 15 senedir falan kullanıyorum ve çok memnunum.

www.opmer.com'dan alabilirsin. kutusu 50 tl falandı en son 42 tl.ye düşmüş.
  • benim dengemi bozmayiniz  (09.07.13 20:48:55)
gözlükten öğrenebiliyorlar evet.

  • passion rules the game  (09.07.13 20:50:58)
@passion... teşekkürler

@benimd... ben 2-3 sene önce bausch lomb almıştım öneri üzerine. rahatsız etti beni hep. bir de acuvue bir çifti bana 2-3 hatta 4 ay gidiyor hiç sıkıntı çıkarmadan. bausch 1 ay bitti mi batışmaya başlıyordu.

ciba da öyle mi dayanıklı mı yoksa? dayanıklıysa optikçiden deneme lensini alır denerim. çap olayı falan var ya tutmaz belki.

oha acuvue 43 lira. :) opmer güvenilir mi abi? alayım direkt. bir de kargo süresi falan bilgin var mı?
  • bilgedenfsaa  (09.07.13 21:06:54 ~ 21:09:04)