facede silinen kişi için bahane aranıyor !

facebook ta arkadaşlıktan çıkardığım biri bana mesaj atmış anladığım kadarıyla neden beni sildin filan diyor durum şudur : kendisi yanlış şeyler yapıp beni kendisinden soğutmuştur telefonlarıma kısa mesajlarıma cevap vermeyip umursamaz davranınca sildim ama benim yüzümden depresyona girmesini istemiyorum ne demeliyim (durumu olduğu gibi açıkla falan demeyin)

iyi de facebookta olmaması gerekiyor artık

  • edsy  (07.07.13 23:19:07)
Senin yüzünden depresyona girmez. Gerçekten hayatında istemiyorsan ya hiç cevap verme ya da doğruyu söyle. Madem hareketinin arkasında duramayacaksın, öyleyse neden siliyorsun...

  • pandispanya  (07.07.13 23:19:16)
Kuzenim yapmış
Dokunmatikse telefon ynlislikla silmişim dersin öyle şeyler oluyor bende misal yalan değil

  • condom kurşunu  (07.07.13 23:19:35)
Bence yukarıda yazdığını direkt ona da söyle

  • efrasiyab87  (07.07.13 23:21:34)
pandispanya : evet arkadında duramadığım bir şey yaptım ama durumda anlatamayacağım detaylar var ne yapayım öleyim mi ?

  • edsy  (07.07.13 23:22:47)
Kimse biri onu facebooktan sildi diye depresyona girmez, her zaman en iyisi dürüst olmaktır ama açık açık söyleyemiyorsan "genel bir temizlik yaptım, görüşmediğim insanları sildim bundan sonra sadece en yakınlarım ekli kalacak" türü şeyler söyleyebilirsin..

  • mutekebbir  (07.07.13 23:25:00)
Sen ölme, karşındakinin de ölmeyeceğini bil :)

  • pandispanya  (07.07.13 23:25:43)
şey desek; ya ben genel bir düzenleme yapıyordum baya bir kişiyi sildim arada kaynamışsın sen de.

  • ekinoksah  (07.07.13 23:28:04)
iyi de listemde olması hataydı yeniden listeme eklemek istemiyorum hatta sanal değil reel hayatta da arkadaşım olmasını istemiyorum ama durumlar bayağı karışk

  • edsy  (07.07.13 23:31:20)
facebook'u aile arasında kullanıyorum arkadaşları sildim de. (nişanı aile içinde yaptık onun için çağırmadım tarzı)

hem kırmak istemiyor hem de tekrar eklemek istemiyorsan bu kadar abuk bir şey demek zorundasın, başka cevbı yok.
  • superapple  (07.07.13 23:42:08)
sem de cevap verme... umursamaz davran...

  • inanmazsan inanma  (07.07.13 23:47:01)
hesabımı dondurmuştum tekrar aktif edince bazı kişiler silindi de. bu yalan birkaç kez beni kurtardı

  • Wolfware  (07.07.13 23:50:12)