dizi önerisi (help)

friends'i bitirmemle içimde oluşan devasa boşluğu bi nebze de olsa doldurcak diziler aramaktayım dostlar.

izlediğim diziler:
breaking bad, six feet under, how i met your mother, couling,prison break, game of thrones, sherlock, monk,californication, shameless, mentalist, lie to me, bates motel, suits, mildred pierce, arrested development, modern family, black mirror, black books, the it crowd, freaks and geeks, misfits, the lost room, skins, wilfred, glee, person of interest, new girl, hung, how to make it in america, the inbetweeners

bir iki bölüm/sezon izleyip bıraktığım diziler:
dexter, house, seinfeld, it s always sunny in philadelphia, oz, the wire, sopranos, supernatural, scrubs, the office, lost, fringe, spartacus, the walking dead

ne diyosunuz? ya yarım bıraktıklarımdan seçin ya da yeni diziler önerin :(

how not to live your life
utopia

  • utkucbkc  (28.06.13 13:30:35)
arrow

  • katredin  (28.06.13 13:32:52)
doctor who, suits, seinfeld,house, downton abbey, Louie, entourage.

  • noluyo yaa  (28.06.13 13:33:01)
dexter ve house'u bitirmelisin bence. beğenmediysen house of cards, orphan black öneririm.

  • tescillimarka  (28.06.13 13:43:06)
dexter, fringe.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (28.06.13 14:07:05)
House ve it s always sunny in philadelphia izlemelisin.
Özellike House.

  • ir10  (28.06.13 14:14:45)
entourage ya da the wire izle bebişim.

  • oblitus  (28.06.13 14:18:32)
Bir kere şunu kabul etmelisin, Friends'ten sonra oluşan o devasa boşluğu hiçbir şey doldurmuyor. Ben Friends'ten sonra komedi dizisi izleyemez oldum. Orphan Black ve Hannibal adlı yeni dizileri takip ediyorum, şuanlık çok iyi gidiyorlar.

  • anashil  (28.06.13 17:02:02)
Matthew Perry'in yeni dizisi vardı 'Go On'. O da kaliteli bir dizi izlemeni tavsiye ederim. 1. sezon finalini yapmışlardı. 2. sezon başlasa diye bekliyorum.

  • anashil  (28.06.13 18:30:34)
dexter
it's always sunny in philadelphia
the office
  • feykalade  (28.06.13 19:19:09)