Youtube Hesabı Silmece

Youtube hesabımı silmeye çalıştım fakat silecek herhangi bir şey bulamadım sonra internetten araştırdım. Orada denilenleri yapıyorum ve hala hesabı kapatın gibi bir seçenek çıkmıyor önüme.

Hesap bilgileri

YouTube Kullanıcı Kimliği: xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Google hesabınızla kullanım için yetki verilmiş siteler

Tüm YouTube oturumlarından çık

o sayfada başka bir seçenek yok. neden olabilir?

örneğin buradaki gibi
www.patlangac.co

"Bu yazı 1 yıl 4 ay 5 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir."
sitede yazan bu uyarıyı okumadınız mı?

----
youtube hesabın google hesabına bağlı olabilir.
www.google.com

bu linkten düzenleye basarak google hesabını silebilirsin.

tek youtube kaldırma işlemi yapılıyor mu emin değilim, istersen başka cevapları da bekle.
  • ucan spagetticanavari  (22.06.13 23:53:55 ~ 23:54:30)
@ucan spagetticanavari

evet gmail hesabımla bağlamıştım ilk. ama sonra bağı kestim. fakat yine de olmuyor. yani gmail ya da google işte her neyse o hesabımdaki youtube u kapatamıyorum.
  • pek vokal  (22.06.13 23:58:09)
yanlış hatırlamıyorsam, google hesapları tek tek silinmiyor, hepsi birden gidiyordu ana google hesabını kapatınca.

  • g7mor  (23.06.13 00:33:50)