armasi H olan bir giyim markasi

Bugun calistigim yerde sunum yapan kisi uzerinde kocaman H olan bi kemer ve gomlek giymisti.
hosuma gitmedi ama H burdayim diye surekli bagirdi. bende merak ettim, marka niye bu kadar kendini belli etmek istiyor ya da giyen kisi neden bunu alir. reklam yapmk gibi birsey.niye o kocaman H harfi ile dolanilir ortalikta anlamis degilim.

hangi marka bu ?

hermes

türk insanının malını sergileme olayı işte hocam. bol gömlek bile giyse o hermes gözükecek amına koyim oraya kadar çekiyo. yüzsüzlük mü dersin eziklik mi dersin bilmiyorum
  • GibsonRules  (13.05.13 21:53:06 ~ 21:53:57)
10.000 EUR bir çantası. bazıları için bir eşik.

"bana bir hermes çanta almadan olmaz!"

gibi.
  • [silinmiş]  (13.05.13 22:06:30)
Zaten her markanın küçük veya büyük bi logosu vardır. avrupanın göbeğinde berlinde yaşıyorum, herkes kocaman levi's yazan tişörtleri üstünden, ya da üstünde kocaman air max yazan, dev gibi nike logosu olan ayakkabıları ayağından çıkarmıyo. elinize geçen her fırsatta türk insanını veya ülkeyi kötülemeyin. her markanın bu tarz ürünleri var.

  • jpsartre  (13.05.13 22:12:08 ~ 22:12:51)
@jpsartre,5 yaşımdan beri yurtdışında dolaşıyorum ve tüm avrupayı gezdim diyebilirim ve dediğin gibi her ülkede böyle görgüsüzler vardır ama bu ülkede bikaç kat fazla var. bu böyledir sende biliyosun dostum. amacım türkiye'yi kötülemek de değil. az önce 2 kangal sucuk bitirdim türk usulü

  • GibsonRules  (13.05.13 22:29:56)
@GibsonRules, burda son 10 senedir yetişen nesil Türkiye'den kat kat görgüsüz. Türkie'de birisi nerden çakma lacoste tişört bulurum dediğinde hemen onu ayıplayıp yerin dibine sokuyoruz napıcan markasına niye bakıyosun diye. bizde yine avrupaya göre çok iyi bi bilinç oluştu, Türkiye'de mağazaları gezersen basic (baskısız, markasız) tişörtlerin ne kadar çok olduğunu görürsün. en basit örneğiyle berlin nike towna gir, üstünde kocaman nike yazmayan bişey bulamazsın ve insanlar bunları deli gibi alıyolar burda. adidas kendi ülkesinde gençleri tarafından tercih edilmiyo, bir gencin ayağında adidas ayakkabı gördüğünde şaşırarak bakıyosun. öyle markacı olmuş durumdalar. deichmannda bile adidas pumayı topla, nike modeline eşittir. benim anlatmak istediğim türk insanının son yıllardaki gelişmesini küçümsemeyin, avrupayı da o kadar gözünüzde büyütmeyin.

  • jpsartre  (13.05.13 22:39:41)