hangi notebook iyi sizce ?

www.bimeks.com.tr

ikincisi hem daha ucuz hem daha iyiymiş gibi gözüküyor bir şey anlamadım. nedir arkadaşlar ? 2000 civarı bütçem var, ne almalıyım.

İkisininde özellikleri aynı, 1.si 17 diğeri 15 inch senin için mobilite önemli ise 17 inch evde kullanacaksan 17 inch al. Bu arada 2000 lira bütçen varken samsung değilde daha kaliteli bir marka al derim.

  • volkanaydin152  (04.05.13 17:08:57)
volkanayadin +1. biraz daha düşük özelliklerde bir asus'un aynı fiyata daha uzun ömür sunacağına eminim.

  • celeron 300a  (04.05.13 17:13:46)
teşekkür ederim arkadaşlar. peki öneriniz var mıdır bana ? samsung fetişi değilim ancak olası durumlarda hizmet faktörü önemli garantisi/parçası vs...

önerilerinizi bekliyorum.
  • dijital dunyadaki analog adam  (04.05.13 17:19:01)
şöyle bir şey nasıl ?

(git: ) www.hepsiburada.com )
  • volkanaydin152  (04.05.13 17:25:24)
baktım da yalnız benim attıklarımdan aman aman bi fark göremedim hocam. yanlışsam düzeltin. bi tek ekran kartı daha yüksek sanırım. kıyaslama yaptım da benim attığım laptop daha iyi be sanki :)

  • dijital dunyadaki analog adam  (04.05.13 17:44:23)
özellikler aynı olsa da marka konuşuyor, asus size daha çok dayanır :) Tabiki de siz bilirsiniz ama sonradan pişman olmayın yani.

  • volkanaydin152  (04.05.13 17:47:58)