1 mayıs'ta adalara

sizce gitmek mantıklı mı? hem kalabalık açısından soruyorum, hem de bu aralar bi alerjik tırtıl mı kurt mu ne öyle bir salgın varmış giden kaşına kaşına dönüyor diyolar. son zamanlarda gidip de böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Geçen yılki tırtıl saldırısını ada ziyareti yapmış bir arkadaşım üzerinde gözledim, çok fena kaşıntılardı, öyle böyle değil. eğer öyle bir uyarı yapılmışsa gitmeyin. Zaten 1 mayısta inanılmaz kalabalık olur tatil ve güneşli olduğu için.

  • whoosie  (30.04.13 09:31:59)
bu sene tırtıl uyarısı falan yapılmadı. daha bu hafta sonu gittik. kaşıntı yok şu an. kalabalık açısından da hafta sonundan daha iyi olur bence. gidin yani.

  • sir gawain  (30.04.13 10:21:19)
no, nein !

geçen sene gitmiştik bisiklet kirası için 35 tl istemişlerdi ve inanılmaz kalabalıktı. tırtıl falan yoktu ama he rşey çok pahalıydı
  • köfte  (30.04.13 16:43:28)
2 hafta önce gittik. bimi geçince orada bi yerden bisikletleri aldık. (günlük 15 tl, güzel ve sapasağlam bisikletler). 3 kişiydik, kaşıntı falan da olmadı hiç. bu sene tırtıl falan yok sanırım.

  • xenophobe  (30.04.13 18:04:59)