is basvurusu

Gecen sene universite son sinifta iken bir firmanin 'yetistirmelik' bir pozisyonuna basvurdum, universite ogrencisi ariyorlardi velhasil 2 kere cagirdilar gittim olumlu gibiydi sonra klasik ses cikmadi oyle kaldi, mezun oldum bi hafta sonra baska bi ise basladim bu diger isle pek alakasi yok 2 ay sonra bunlar aradi iste biz o programi askiya almistik olumsuz bisey yoktu gelin son gorusme bilmem ne muduruyle olacak, is buldum diyemedim ya mezun oldum ailemin yanindayim istanbula sonra donecem diye geveledim 1-2 hafta sonra tekrar aradilar ayni yalan tamam donunce bize ulasin dediler, 8 ay falan rahat gecti bu sureden. ben o isi istedigime tam karar verdim. kariyer.net te o pozisyon olmasada genel alimlari var, simdi sifirdan mi basvurayim on yazida bu aciklamalari mi yapayim ? yoksa insan kaynaklarini arayip kendimi tanitayim ben bi sirkette projeden dolayi ayrilamadim simdi gorusmek istiyorum mu diyeyim canlar?

ara bi bence. durumu anlat, en kötü tekrar başvuru yapın derler zaten.

  • bxgx  (28.04.13 19:17:53)