bonzai ile jamaika aynı şey mi? zararlı mı?

sadece anlayanlar cevaplasın please. Teşekkürler

ikiside esrar'in bir turu. jamaika'yi afyon bitkisine kimyasallar enjekte ederek uretiyorlar. o yuzden o normal esrar'a gore biraz daha zararlidir muhtemelen. isin icine kimyasal maddeler karisiyor. bonzai afyon bitkisi turu sanirim icinde kimyasal yok diye biliyorum. ondan tam emin degilim.

GG NOT: ikisi de cok zararlidir. hic tavsiye etmiyoruz.
  • crucio  (25.04.13 01:20:52)
Jamaika bonzainin bi türü. Kimyasal. Bulaşmayın içmeyin, kafası da keyifli bi kafa değil.

  • lord of the cucumbers  (25.04.13 01:23:48)
bildigim kadarıyla bonzai de pek saf degil.

fuck chemical!
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (25.04.13 01:26:22)
ikisi de sentetik, ikisinin de tam içeriğiyle, uzun vadedeki yan etkileri belli değil. ikisinin de bildiğimiz otla uzaktan yakından alakası yok, öyle bir türü falan denmemeli kesinlikle. ikisinden de kesinlikle uzak durulmalı. uyuşturucu ya da uyarıcılara karşı olduğumdan değil, ne idüğü belirsiz olduğundan uzak durulmalı diyorum, hiç gereği yok.

  • philus  (25.04.13 01:29:50)
esrarla da afyonla da alakası yok. Kimyasal bir uyaran. Çok ama çok zararlı. Jamaikan bir bonzai çeşidi. Kaynak: Götüm.

  • pipepicture  (25.04.13 02:00:56)
muhabbete bak

  • rush  (25.04.13 02:01:42)
kısa vadede devamlı kullanım sivilcelere sebep oluyor bu bildiğimiz bir yan etki daha uzun dönem yan etkileri test edecek kadar zaman geçmedi piyasada yaygın bulunmasından gecen bu zamandan yana.

evet aynı şey. mesela kenevir bitkisinin de türleri vardır .. turkiye gibi boku piyasaya sürsen kapış kapış götürecek cahil özenti müşteri kitlesi olan ülkelerde bilinmez ama jack herrer ile sweet purple'ın yada mazar'ın kafaları farklıdır ama saydıklarımın hepsi kenevir sonuçta.. Jamaika da bonza'nin bir alt kümesi gibi aynı winter boost yada supper high gibi türevler gibin.

piyasada özellikle ada çayına böcek ilacı sıkıp bonzai diye satan orospu evlatları var.. özellikle bunlara dikkat.
yasal uyarı -> bunları kullanmak suç hep kullanmayın sakın
  • tık tık tık  (25.04.13 08:58:21 ~ 08:59:00)