Babaanneyle kaplıca tatili otel önerileri?

Sevgili duyurucular, 15 gün sonra yurtdışından izine geliyorum ve babaannemi kaplıcaya götürmek istiyorum. Tercihim İstanbul'a yakın yerler. Yalova gibi mesela. Nerelerde kalınır, tavsiyeler, otel isimleri, fikirler hepsine açığım. Orta halli temiz bir otel olsun, kahvaltısı olsun veya apart olabilir kendi yemeğimizi yapabileceğimiz böyle böyle şeyler işte. Bir fikir attırıverin be gözünüzü seviyim sevaptır :))

Istanbula yakın degil ama, (manisa) salihli-kurşunlu kaplicalarini ve afyon-hudaverdi kaplicalarini onerebilirim.

  • halanne  (21.04.13 10:32:35)
Bursa oylat var ama ben çok beğenmemiştim apart tarzı bi başkası çok övmüştü beğenmedik kalmadık, suyuna da girmedik zaten hemen çıktık, yalova'da işe yaramaz, bursa çekirge falan var suyu kurumuş yalancı sular onlar hep, Ben asıl afyon oruçoğlunu veya güral afyon'u öneririm suyu sıcak otel güzel en iyisi oralar pahalı gelirse kayseri katre otel'de güzel.

  • ekaterina  (21.04.13 10:43:47)
Yalova -Armutlu İhlas Tatil Köyü var.

Bostancı'dan vapurla direkt ulaşım var baya kolay oluyo tam tatil köyünün içine bırakıyorlar seni.

Fiyatları hazirana kadar epey uygun.

Apartman gibi ama yemeği kendin temin etmen lazım ya da orada marketler,yemek satan yerler mevcut oralardan alabilirsiniz.

İnsanları çok sakin,mutlu huzurlu bi yer.
Daha çok muhafazakar kesimin tercih ettiği bir yer.

Açık,kapalı yüzme havuzu da var.Ama onlar için de belli bir fiyat alıyorlar.
  • damba  (21.04.13 14:44:31)
Adapazarında da bi yer vardı bak unuttum orayı da.

  • damba  (21.04.13 14:45:41)