Tatlı yeme isteği.

Şöyle 6 kilo kadar fazlam var.Bunu da son iki yılda aldım.İki yıldır antidepresan kullanıyorum, iştahım açıldı.Tatlı yemek aklıma bile gelmezdi eskiden şimdi önünü alamıyorum.Nutella bağımlısı oldum resmen. Psikiyatristime bahsettim. Eeeee bizim ilaçlarımız kilo yapar dedi.Naapsam yaa. İncecik hatundum:(Bıraksam mı ilaçları? Naapsam.

antideprasanı bırak(tabi doktor kontrolünde) sırf kilo yapıyor diye değil tabi, kendisi baş etmesini öğrenmeli insanlar artık ilerde cok büyük problemler yaratıyor bu antideprasan demedi deme

  • runlolarunn  (18.04.13 15:28:15 ~ 15:29:55)
eve abur cubur, nutella falan alinca illaki yiyorsun o yuzden market alisverisinde canin tatli istd
g
nde sadece meyve al evde bir sey olmayinca yemiyorsun. tatli krisin gelince bir tnae meyve yersin
  • exlibris  (18.04.13 15:30:20)
Hurma ye

  • halitkin  (18.04.13 16:04:56)
nutella falan alışkanlıktan başka bir şey değil. tatlı diye oturup nutella mı yenir yahu? oldu olacak kesme şeker yiyin. nutella bağımlısı oldum falan yapmayın etmeyin bırakın bu 15 yaşında kız triplerini.

  • nxtrls  (18.04.13 16:05:41)
nutella asıl nasıl güzel oluyo bliyo musun, paskalya çöreğine sürülünce..
bak benim de 12 kilo fazlam vardı, diyetisyene gittim, bir diyet yaptım 2 ay boyunca kuru meyve ve meyve dışında hiç tatlı yemedim, aklıma gelmiyo şimdi tatlı yemek. bu tatlı krizi dediğimiz olay tamamen kan şekeri ve yeme alışkanlığıyla ilgili birşey. bir de benimki gibi emotional eating diye bir olay var. ondan olmasın bu yemeler? antidepresan kullanıyorsan bir sıkıntın vardır, nutellayı sürüp yediğin şeyin ne olduğunu bi daha düşün.

  • iadeli taahhutlu  (18.04.13 17:00:48)
Çayı filan şekersiz içiyorum aslında ama dediğiniz gibi eve sokmamak lazım aabur cuburu. Çünkü bir şekilde akşama kadar kendimi tutup yemesem de,bir yerden sonra dayanamayıp mutfaktan alıp kaşıklıyorum.

  • old possum  (18.04.13 17:10:11)
nutella ne ya yiyceksen ceviz badem, kabak çekirdeği ye. bunların tok tutarken kilo aldırmayacağını düşünüyorum.

  • joepiscopo  (18.04.13 19:45:37)