Eksi Duyuru'nun javascript yapisi degisti

Bu degisiklik eksi duyurunun akliniza gelen gelmeyen tum fonksiyonlarini etkiledi, eger unuttugumuz veya duzgun calismayan bir yer varsa lutfen moderatorlerle veya benimle iletisime gecin. Tesekkurler.

Ne gibi değişiklikler oldu diye işin teknik tarafını merak ettim ben.

  • Rochefort  (10.04.13 10:19:32)
2006'den beri kullanilan mootools framework'unden jquery'ye gectik.

  • fader  (10.04.13 10:25:03)
fotoğraf şeysi güzel olmuş.
bir de duyuruya eklenen foto linklerini duyuruda açınca nboyutu ufak da olsa 2-3 kat büyük şekilde açılıyordu. o da değişti mi acaba?

a0.twimg.com

edit: düzelmemiş. fotonun boyutu 48x48. ama duyuruda açınca devasa oluyor.
  • sutlu nescafe  (10.04.13 11:34:26 ~ 11:35:01)
eksiduyuru chat fasilitesi de güncellenip kameralı sesli ve daha hızlı bir şey olsa ne güzel olur. Böylece toplu halde tinychate kaçmamış oluruz. :) Şu haliyle mirc'ten farksız.

  • 9kuyruklukedi  (10.04.13 11:58:03)
"Bildirimler"de görünen saatler, eğer başında sıfır varsa sıfırsız görünüyor. 21:06 olması gerekirken 21:6 gibi.

  • harzem  (10.04.13 12:55:00)
özel mesaj attığımda (daha doğrusu gelen mesajı yanıtladığımda) kimi zaman gönder butonuna basınca gönderdiğine dair bir belirti olmuyor. mesajlara yeniden giriş yapınca gönderdiğim mesaj ortaya çıkıyor.

edit: aynı şekilde duyurulara yanıt verdiğimde de "gönderiye" yazısı çıkmıyor. tekrar göndere basınca çift gittiğini görüyorsunuz.
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (10.04.13 14:41:12 ~ 14:42:04)
bi duyuruyu açınca www.eksiduyuru.com

sağ alt tarafta bildirimler default olarak kapalı geliyor, açmak için artıya basınca eksi oluyor ama bildirimler görünmüyor, tekrar eksiye basıp artıya basınca kendine açılıyor
  • facebook  (10.04.13 14:41:57)
Verdiğimiz bir cevabın linkini paylaşamıyoruz. Önce de böyle miydi hatırlamıyorum ancak paylaşabilirsek hoş olurdu.

  • pass  (10.04.13 14:45:45)
framework ile alakalı değil muhtemelen ancak eksisozluk üzerinden ekşiduyuru'ya login olma esnasında "çok büyük başarısızlıklar oldu tadında hata geliyor zaman zaman.

  • ned flanders  (10.04.13 15:38:51)
iki gündür bu sorun var evet. ben eksisozluk. com/sub-etha/yardir?id=5 şeklinde bookmarkımı kullanıyorum. iki kez login istiyor sonra da "sıçtık" diyor. burada mı sorun ekşi de mi bilmiyoruz tabi.
alıntı
framework ile alakalı değil muhtemelen ancak eksisozluk üzerinden ekşiduyuru'ya login olma esnasında "çok büyük başarısızlıklar oldu tadında hata geliyor zaman zaman.
alıntı
  • ben smyrna  (10.04.13 17:16:20)
yeni duyuru açarken gönder tuşuna bastığımızda disabled olmuyor. bu yüzden yanlışlıkla peşpeşe basarsak aynı duyuruyu 2 defa açabiliriz sanırım.

  • rotten head  (10.04.13 17:53:26)
Çok teşekkürler duzelteceğim hepsini

  • compumaster  (10.04.13 18:30:16)
ispiyon gitti diyor ama pencere kendiliginden kapanmiyor.

  • entrapmen  (10.04.13 20:49:11)
mobilde opera mini ile kullanırken çok sıkıntılı. duyuruya tıklayınca açılmıyor cevap atınca göndermiyor falan.

  • raskolnikov2  (10.04.13 21:02:28)
check attiklarim fixlenen seyler, check atmadiklarimdan bir iki tanesi disindakiler zaten bu javascript degisiminin bir parcasi olmayan hatalar.

  • compumaster  (10.04.13 21:25:31)
www.eksiduyuru.com

durum hala aynı
  • metehan01  (10.04.13 22:26:24)
duyuruya yazdığım cevabı silmeme rağmen sağ tarafta "bildirimler" kısmında gözükmeye devam ediyor.

  • slm  (10.04.13 23:49:28)
sağ taraftaki"son cevaplananlar" "+" kısmını basınca başlıklar ilk basmada gözükmüyor, birkaç kez basmak gerekiyor

  • srtm  (10.04.13 23:55:45)
mobilde duyuru cevaplayamama yine hortladi. mesajlar da hala problemli.

  • eick  (11.04.13 00:23:01)
mobil'de bazi seyleri duzelttim, mobil browserinizin cache'ini bosaltiniz.

  • compumaster  (11.04.13 09:36:50)
Hata değil sadece olsa güzel olur diye düşündüğüm bir şey var. Cevap yenilemesi yaptığımız zaman aynı zamanda mesaj yenilemesi de yapsa nasıl olur aceba? Sadece aklıma geldi...

  • Sellim  (11.04.13 11:25:29)
Uncaught TypeError: Cannot read property 'length' of undefined jqjavascript.js:149
Messages.deleteMessage jqjavascript.js:149
onclick
  • fader  (13.04.13 23:15:09)