Neli Tost seversiniz?

Kaşarlı,
Çift kaşarlı,
Kaşar + sucuklu,
Sucuklu,
Sucuk + beyaz peynir,
Beyaz peynirli,
Peynir + salçalı,
Sosisli,
Sosisli + mayonezli,
Kaşarlı + kavurmalı (özel istek geldi bu :))
Domates + beyaz peynirli
.....
Aklıma gelenler bunlar siz neli seversiniz?
Nasıl bir kombo yaparsınız?

Birde kare tost ekmeğine mi yaparsınız yoksa normal somun ekmeği keser öylemi yaparsınız?

Tabi üstüne tereyağıda sürerim ben ama siz nasıl yaparsınız?

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz...

çift kaşar favorim hacı

  • seyduna6687  (22.03.13 10:39:12)
somun ekmeğini yararım, iki yüzüne salçayı sürerim, önce bir kat ince dilim kaşarı döşerim, üstüne ince kıyılmış sucuk döşerim, üstüne bir kat daha ince kıyılmış kaşar döşerim. veririm ayarı. üstüne bir şey sürmem. ama süreceksem de tereyağı sürerim.

  • kibritsuyu  (22.03.13 10:40:29)
kaşarlı domatesli

  • il padrino  (22.03.13 10:42:15)
saydıklarının hepsi favorim
olur.somun ekmeği kesip yaparım,tereyağı sürmem, bi de domates hep koyarım

  • rock n roll  (22.03.13 10:45:11)
Kaşarlı
Beyaz peynirli
Beyaz peynirli, domatesli
Kaşarlı, domatesli
  • marcelle  (22.03.13 10:48:47)
sebzeli kaşarlı
kaşarlı maydonozlu

  • kayranin kedisi  (22.03.13 10:51:29)
klasik iyidir.
sucuk+kaşar

  • yapma volkan is back  (22.03.13 10:54:34)
tost ekmeğiyle yaparım. gerisi allah kerim.

  • mattiadestro  (22.03.13 10:57:55)
sucuk, kaşar, domates
sucuk, kaşar, salça ya da çemen
tost ekmeği ya da sandviç ekmeğine, tereyağlı.
  • repins  (22.03.13 10:58:54 ~ 10:59:36)
Fırında yapıyorum,
Salça sürüp üstüne klasik kasar + sucuk
Bazen de üstüne barbekü aromalı ketçap
  • dieselsingle2  (22.03.13 11:06:19)
Kasarli salcali sucuklu

  • Troll  (22.03.13 11:40:15)
Kaşarlı + Yumurtalı da iyidir.

Yumurtayı önce yağda yapıp, sonra kaşarlı ekmeğin arasına koyup ardından tost makinmesine atıyoruz.
  • otonom  (22.03.13 11:49:58)
en çok, ekmek kızarana kadar pişecek şekilde domatesli kaşarlı tostu severim.

ondan sonra ise; yine kızarana kadar pişecek şekilde domatesli kaşarlı ve sucuklu tostu severim.

ondan da sonra ise; yanında patates kızartması ile, kıtır kıtır olana kadar kızarmış karışık -turşusuz- ayvalık tostunu severim. bu sonuncu, ortadan ikiye bölünerek servis edilirse de makbule geçer.
  • kamera motor  (22.03.13 12:14:52)
izmir tulumu + domates severim.

bir de çikolatayla yapılınca da güzel oluyor. lisede kantinde yaparlardı.
  • goldentitan  (22.03.13 12:24:43)
Beyaz peynir ve domatesli favorim. Hatta canım çekti gidip yapacağım.

  • mortingensitrayzee  (22.03.13 12:37:05)
kaşarlı domatesli. Ekmeği tam buğday ya da kepek olsa şahane olur, ama beyaz ekmekle de olur tabi.

  • megalomaniac  (22.03.13 14:56:46)
ben hergun okulda kasarli tostun icine patates kizartmasi koydurup oyle makinaya bastiririm favorim budur :)

  • slalom  (22.03.13 21:57:32)