Çorba makinası almak saçma mı?

Philips soup maker alasım var çok.

Aslında işime yarayacak bir alete benziyor, ne güzel at mercimeği suyu al mis gibi çorbayı... Sağlıklı da...
Bilemedim bir de size sorayım dedim... 160-200TL civarlarında geziniyor fiyatı...
İçimden bir ses "saçmalama verilmez o para" derken bir diğeri de "al tabii ya şahane olur" diyor...
Siz ne dersiniz?

Tablet incelemesi izlemeye girdiğim yerden çorba makinası alma isteğiyle çıkmam da efsane bir durum oldu hakikaten: www.teknoseyir.com

Sağolunuz cevaplar için efenim :)

içinden o ilk geçen sese kulak ver bence:) blender al bir tane yeterli. su ve mercimeği tencereye koyunca da çorba oluyor zaten.

  • crimsonlady  (09.03.13 15:46:24 ~ 11.04.13 18:24:12)
Fiyat aralığı uygun gibi.Eğer sizi sıkıntıya sokmayacaksa alın derim.Az biraz izledim de basit ve eğlenceli gözüküyor.Diğer türlü üşeniyor insan bir şeyler yapmaya.

  • lisko  (09.03.13 15:49:08)
heveslendiysen al.
hiç düşünme.
alasım var diyorsan al hemen.
işe yaramasa bile hevesin gider ki işe de yarıyor.
  • jo wilfried tsonga  (09.03.13 15:51:22)
almayın. bizim iranlılar gibi olmayın. adam pilav makinası almış. ula zaten kavurup ettikten sonra bıraktığın durum aynı şey. boşverin böyle saçmasapan gerçelere para gömmeyin.

  • sanal hayvan  (09.03.13 16:20:45)
@sanal hayvan
bunda direk çiğ çiğ atıyorsun ama her şeyi?
tencereye at oraya atacağına diyorsunuz, duyar gibiyim :)
haklısınız...
  • neyleyim  (09.03.13 16:23:19)
Sonuçta çorba makinesinin mantığı hem ısıtıp hem karıştırıyor. Fazla bir şey bekleme. Yinede buradan inceleyebilirsin.www.ovalmarket.com

  • kuplika  (10.03.13 09:42:06)
@kuplika
sağolun da orada incelenecek ne var ki, koskoca teknoseyir videolu inceleme linki var duyurumda :) reklamını mı yapıyorsunuz o sitenin?

  • neyleyim  (10.03.13 21:54:14)