dis macunu filani

kisa surede beyazlatan, agiz kokusunu en aza indirgeyen ayrica ucuz olan bir dis macunu onerir misiniz?

signal white now'dan memnunum.
tek fırçalamada (geçici) beyazlık sağlıyor(muş. benim dişler zaten beyaz olduğundan bilemiyorum ama klinik olarak ispatlanmış)

tadı ve kokusundan vazgeçemedim ben. 3 farklı macun denedim en fazla 2-3kez kullanabildim tekrar buna döndüm.

10lira civarı oluyor genelde tek fiyatı ancak çok sık kampanyaya denk geliyorum ve ikişer üçer alıyorum
fırça ile beraber, %50 indirim ya da bir alana bir bedava gibi...

he ağız kokusu için ekstra ekleme yapayım. listerine kullanıyorum ve en ufak bir koku bile olmuyor(nane ya da portakal kokusu hariç tabi. listerinenin aromasına göre). listerine kullanabilirsin.
  • ucan spagetticanavari  (04.03.13 21:00:49 ~ 21:09:58)
signal,colgate falan bana yalandan diş macunu gibi geliyor.al bi tane sensodyne farkı hissedeceksin gerçekten.
ucuzluğa gelirsek 2 birim colgate falan kullanacağına 1 birim sensodyne kullan daha iyi.kafa kafaya gelir herhalde fiyat olarak.
beyazlatma için de haftada bir karbonat kullan dişler için.
  • mesa  (04.03.13 21:21:13)