melih gökçek

Ekşide melih gökçek başlığına baktıysanız kendisi hakkında bir tane olumlu entry yok.Ve bu adam TC'nin başkentinin belediye başkanı.Nasıl bi ülkedir bu ya?

okuyan, araştıran insanın onunla ne işi olur ki ?

  • 1 saat bende 50 dolar  (01.03.13 00:31:20)
ben sormuyorum lan din allah gibi sorguladıkça içinden çıkılmaz bi hal aldı nacizane bünyemde. ben bi tek vergilere takıntılıyım :D

  • Agnahie  (01.03.13 00:34:08)
memleketin neden bu halde olduğunu, burjuva siyasetçilerinin ne için o koltuklarda oturduklarını herkesin anlaması için daha kaç tane melih gökçek gelmesi gerek? melih sadece göze en çok batanı, ama günümüzde ve geçmişte memleketi -neredeyse- hep aynı kafalar yönetti. rte'yi söylemeye gerek yok, tansu çiller daha mı normaldi, çoban sülü? hadi onları geçtik bu memleketten ne bürokratlar, yerel yöneticiler geçti. artık alışmış olmamız lazım. şaşırmak yerine bu durumu değiştirecek çareler üretmeye başlamamız lazım. falan filan...

  • temasettin  (01.03.13 00:55:30)
@halk ekşi müptelası-aptalı bi insan değilim ama ekşi sözlük türkiye'nin 'kısmen' kafası basan insanların oluşturduğu bi platform.hadi onu geçtim her tür insanı var ekşinin abi bir tane olumlu entry yok diyorum takıldığın noktaya bak :D

  • kayone  (01.03.13 00:56:52)
ben artık ekşisözlük yazarlarının önemli bir bölümünün örümcek kafalılardan olduğunu düşünüyorum. özellikle cemaat/iktidar/muhalefet gibi konularda özellikle işbaşında olan siber takım ruhuyla çalışan kullanıcıların olduğunu söylemek isterim.

  • ilkinci  (01.03.13 01:25:11)
ilkinci +1

abi allah aşkına açın en sıradan bir futbol maçında bile adamların birbirlerine nasıl kin kustuklarına, nasıl küfür ettiklerine bakın. gerçek hayatta bu kadar moronu birarada göremezsin. kesinlikle ciddiye alınacak bir platform değil.

bir yandan bu melih gökçek meselesi benim için de muamma. gayet ak partili olduğunu bildiğim bir iki kişi gayet kin kusuyor gökçek'e. sanırım bütün antipatikliği kişiliğinden kaynaklanıyor. belediyeciği hakkında yorum yapmamız için ankara'da yaşamak lazım.
  • juninho77  (01.03.13 01:45:34 ~ 01:49:45)
kendisi kime oynayacağını iyi biliyor, seçim zamanları da onlardan yardımlarını hiç eksik etmiyor. haliyle yardımı alan da oyu veriyor. böyle bir ülkedeyiz.

  • clementine the tangerine  (01.03.13 08:13:19)