Bana kim burs verir?

Bu dönemde burs başvurusu yapılıyor mu bilmiyorum ama bursa ihtiyacım var, nereye başvurmayı? Iksv etkinlik için burs verir mi mesela?

edit: Boğaziçi'nde hazırlık ogrencisiyim.

Türkçe karakterlerdeki karışıklık elimde degil.

etkinlik için burs derken? sinemaya tiyatroya gitmek için falan mı burs istiyorsun?

  • mehmettt  (18.02.13 10:47:36)
ogrencilere nakdi burs veren vakıf/kuruluşların cogu ilk donem burs basvurularini bitirdi, suan alabileceğim bir burs var mi nakit ya da dolaylı yoldan ( yemek,yurt vs.). Iksv öylesine bir ornek sadece ama yapıyorsa öyle bir sey tiyatro/sinema/konser katkisi çok hoş olur, iksv ya da baska bir kuruluş.

  • utkucbkc  (18.02.13 10:56:38 ~ 10:58:24)
eğer başka yerlerden almıyorsanız ve gerçekten bursa ihtiyacınız varsa okul zaten veriyor. başvurdunuz ve durumunuzu belgelemenize rağmen çıkmadıysa ya gerçekten çok da ihtiyaç sahibi değilsiniz ya da eksik belge götürdünüz. gidin burs müdürleriyle tekrar bir konuşun. durumunuzun ciddiyetini falan anlatın.

etkinlik için arıyorsanız gidip paşa paşa çalışcaksınız, iksv'de çalışma imkanı veriliyordu bir ara ama festival zamanlarında daha çok.
  • le fate ignoranti  (18.02.13 12:04:40)
Kyk bursu alıyorum, okul verdigi bursu iptal etti kyk var diye.

  • utkucbkc  (18.02.13 12:20:53)