Digiturk İnternet?

Merhaba,

Ttnet ile bir anlaşmamız vardı, o bugün itibariyle sona erdi. Tüm internet servis sağlayacıları da başımıza üşüştü bir anda.
Fiber internete geçmek istiyorduk aslında superonline, ama bir bina ötemize kadar geldiler, bizim binayla diğer mahalle başladığı için henüz buraya başlamadılar, kalakaldık.
Bu internet hizmetiyle ilgili şu ana kadar gelen ekonomik manada en cazip teklif Digitürk. Fakat bazı sorularım var;

- Mesela D-Smart internet zırt pırt kesilip duruyormuş, Digitürk'te böyle bir sorun var mı?
- Şu an 8 mbps'e kadar limitsiz paket kullanıyorum, fakat tahmin edeceğiniz üzere kablosuz bağlantıda hızım ancak 3 mbps. Digitürk'te bu değişir mi?
- Digitürk aynı zamanda bize bu fiyata televizyon yayını da vermeyi öneriyor. Bu Digitürk'ün yağmur çamurda yayın gitme olayı bir klasik sanırım, gerçekten çok mu kötü; yağmurda televizyon seyretme imkanımız yok mu?

Teşekkürler.

biz digiturk kullanıyorduk geçen sene. 1 sene boyunca hiç yağmur sebebiyle gittiğini görmedim. tüm çanakların gittiği yağmurlar olabiliyor ama geçen sene ona bile rastlamadım. kronik bir sorun değil yani.

  • prodeq  (14.01.13 19:04:08)
- d-smart internet zırt pırt kesilmiyor (iki ayrı evde 2 seneden fazladır kullanıyorum, bir sorun görmedim). zaten uydunet ve superonline fiber hariç hepsinin alt yapısı türk telekom'dan. o kesilme gibi şeyler altyapıyla, binadaki sistemle alakalı, başka bir adsl şeyi de alsa aynı durum devam eder.
- üstteki sebepten dolayı değişen bir şey yok, aynı altyapı.
- digiturk kullanmadığım için bilmiyorum.

lakin digiturk internet diye bir şey yok. size ulaşanlar hem adsl hem de digiturk satan bayilerin kendi kampanyası. sanırım doping adsl üyesi oluyorsunuz.

digiturk'ün de sahibi olan çukurova holdingin internet hizmeti superonline'dır zaten.
  • lord esseginziki  (14.01.13 19:05:58 ~ 19:07:19)