live messenger error

msn messengerı her açtığımda bu hata ile karşılaşıyorum. resimdeki hata ile karşılaşan var mı? veya çözümü hakkında fikri olan?
not: biraz araştırdım flash player ile ilgili bir sorun gibi çıktı ama flash yüklememe rağmen düzelmedi.

Microsoft'un şöyle bir makalesi var. Explorer komut dizi hatalarında çözüm yolunu anlatıyor.

Internet Explorer'da komut dizisi hata ayıklamasını ve bildirimleri kapatma
Komut dizisi hata ayıklaması ve bildirimler varsayılan olarak kapatılır. Açılmışlarsa, yeniden kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin.
1. Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmive ardından Internet Explorer'ı tıklatarak Internet Explorer'ı açın.
2. Araçlar düğmesini ve ardından Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
3. Gelişmiş sekmesini tıklatın, Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (Internet Explorer) ve Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (Diğer) onay kutularını işaretleyin.
4. Her komut dizisi hatası için bir bildirim göster onay kutusunu temizleyin ve ardından Tamam'ı tıklatın.
  • abtash  (05.01.09 15:12:22)
@abtash
zaten o şekilde.

  • murty  (05.01.09 15:27:57)
aynı sorun bende de var ve malesef abtash'ın çözümü işe yaramıyor. eğer pcden kaynaklı olsa aynı pcden açtığımız başka hesapta hata verirdi ama sadece benim hesabımda böyle bir sorun söz konusu o yüzden bilgisayar ayarlarıyla ilgili olduğunu sanmıyorum.

çözüm olarak ise;
msn messenger >araçlar >seçenekler >genel'e geldiğimizde ''messenger'da oturum açtığımda windows live bugün'ü görüntüle'' seçeneğinin yanında bulunan tiki kaldırdım.
  • insantaklidiyapanmaymun  (05.01.09 15:39:12 ~ 15:44:21)
aynı sorun bende de var. ben 64 bit'ten kaynaklanıyor diye düşünmüştüm o nedenle pek üstünde durmadım.
ama sizde de aynı hata varsa sanırım başka bir yerden kaynaklanıyor.

  • hadi ben yatiyorum  (05.01.09 15:44:52)
tam olarak emin olmamakla birlikte sanırım o olay reklamdan dolayı oluyor ve sizin bilgisayar msn bugündeki reklamları engellediği için böyle oluyor.

  • abtash  (05.01.09 19:37:06)