ipad 3( new ipad mi) ipad 4( with retina) mü

arkadaslar 3 gündür karar veremedim. 32gb wifili bir model alacagim. aralarinda 200-300 lira arasi oynuyor nerdeyse. hangisi alinmali o fiyat farkina deger deyip ipad 4 mü alayim yoksa lan ne farki var al gitsin ipad 3 deyip onu mu alayim? bi yardimlayin pls, öptm kib. ha bir de beyaz mi siyah mi onu da anketleyin lütfen :)

( git incele bak diyeceklere magarada duvar resim kazima ustasiyim bulundugum yerde maalesef teknoloji magazasi yok netten alacagim)

3. jenerasyon ipad, yani the new ipad sorunlu. bu yuzden de piyasadan cekildi urun ciktintan 1 sene sonra. satin almayiniz.
en.wikipedia.org

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (23.12.12 03:39:23 ~ 03:40:33)
ya ipad 3ü de cok yavas sarj oluyor cok isiniyor filan yazmislar bazilari. ona takildim biraz da.

  • apathetic  (23.12.12 03:40:55)
o zaman ipad 4e bayilacaz kesin 200 300 lira fark. arkadaslar bir de beyaz siyah fark ediyor mu kullanis acisindan?

  • apathetic  (23.12.12 03:41:43)
new ipad'de aman aman bir isinma sorunu gormedim ama sarji yavas dolyor hakikaten. kullanis acisindan bence siyah daha rahat, bisey izlerken daha az dikkat cekiyor dis cerceve, laptop, televizyon gibi her turlu elektronikte acik renk cerceve benim gozumu aliyor.

  • lallala  (23.12.12 04:49:08 ~ 04:53:52)
beyazlarin kenarlari fosforlu gibi karanlikta hafif parliyor. hos oluyor.

www.youtube.com
  • düşünüyorum öyleyse vurun  (23.12.12 05:54:44)
ha, arada hiz farki yok demeyin. applerde, ozellikle oyunlarda inanilmaz performans farki var ios6'da

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (23.12.12 05:56:30)
new ipad alma sakın. alette ciddi ciddi sorun var. ipad2de kasmayan appstore bunda kasıyor. şimdi böyle 1 2 şey varken ilerde çok şey çıkar gibi geliyor.

  • jjwa  (23.12.12 10:29:46)