bu iki insanin arasi nasil olur?

erkek: pskilojik (bunalim) ve saglik sorunlari var asiri duyarli, ayrica hastiliklara karsi da asiri bir duyarliligi var emosyonal birisi.

kadin: seker hastasi, ve erkek kisiyle bir cok da görus ayriligi var bastan.

simdi bu iki insan nasil bir cift olabillir? ikisinden birisi aslinda mental ve saglik acisindan guclu olsa digerinin sorunlari ile daha iyi bas edemez mi?

acik ve net olabilirsiniz.

olmaz o iş.

  • durdenist  (22.12.12 00:22:46)
sağlık sorunları önemli değil ama görüş ayrılıkları önemli. bence olmaz, yıpratıcı bile olabilir.

  • smoothcriminal  (22.12.12 00:23:13)
iliskiler bu turden matematiksel seyler ustunden yurumez

  • entrapmen  (22.12.12 00:23:22)
Bence önemli olan kısım "görüş ayrılıkları". O kısmı biraz detaylandırmalısınız.

  • msb  (22.12.12 00:24:03)
ikisinin de sağlık problemleri varken ( ki ben de şeker hastası bayan olarak ) bu kadar görüş ayrılığı nerden kaynaklanıyo garibime gitti. hem bana birbirlerine o konularda destek olabilirler gibi geldi. biraz daha açarsanız iyi olur belki.

  • jhonny  (22.12.12 00:24:52)
görüs ayriliklari simdi burada yazamayacagim ama soyle soyleyim kültür farki! dogu(muhafazakar) vs. bati kültürlü diyelim. dogu olan erkek oluyor. bir de dedigim gibi erkek kisinin saglik nedenleri ve hastaliga karsi olan ve de hep olmus olan bir fobisi var.

sizce bu durumu en bastan söylemek daha dogru degil mi? sonradan durumun altinda ezilmeden..
  • bonaparte  (22.12.12 00:30:58)
birincisi her ilişki kendine hastır.
ikincisi hayata hastalıklı insanlar VS. sağlıklılar açısından bakmamıştım hiç. bu konuyu araştıracağım. demek ki insanlar böyle bir tasnifleme biçimini kullanıyorlarmış.

üçüncüsü mızmız ve mıymıntı insanlardan hoşlanmıyorum. ne burcu bu insanlar merak ettim aslında.

dördüncüsü, hazır buraya kadar gelmişken, bir de açık ve net olacaksak, birlikte olsunlar madem. mis gibi doğal seleksiyon olur hem.
  • fauxhumanitas  (22.12.12 00:35:53 ~ 00:36:18)
sağlık sorunları ne alaka anlamadım ama görüşler tutmuyorsa olmaz

  • nunishuris  (22.12.12 00:53:32)
saglik sorunlari ile olan durum su, kadin kisisi bu olayin olmayacagini, kendisin hastaligi nedeni ile olmadigini dusunebilir. ince bir durum. erkek tarafi her ne kadar anlasamayacaklarini söylese de bu durum yuzunden vicdan azabi cekebilir ama belki de derdigini duzgun bir dil ile anlatabilirse medeni sekilde yollar ayrilir..

  • bonaparte  (22.12.12 01:00:05)