ayakları üşüyenler :(

arkadaş ayaklarım kasım başından beri donuyor. geçen senelerde bu kadar değildi, şimdi resmen kan gitmiyor bilekten aşağı. ufo'ya tuttum, resmen yarım dakika flian sıcaklık algılayamadım, o derece. siz neler yapıyorsunuz bu üşümeye karşı? çorap filan daha soğuk yapıyor, nedendir anlamadım. yün çorap da faydasız. ayak ısıtıcı ufolara baktım 150 lira en ucuzu. tüm kış donacak mıyım ben? var mı başka çözümleri olanlar?

pofuduk kocaman terlikler var onlardan alın huzura erin

  • buffy de vampir sayilir  (10.12.12 00:06:44)
sıcak su torbası.

  • there is a light that never goes out  (10.12.12 00:06:48)
ayakları soğuk suyla yıkayıp yorgan altına girmek.

  • it's just a cigarette  (10.12.12 00:08:12)
dahiliye'ye randevu alıp gidin. kan testi isteyecektir muhtemelen. b12 vitamini eksikliğinizin olması, yanında folik asit eksikliğiniz olması da olası; yani özetle kansızlık olabilir. gidin bir test yapsın doktor, ona göre iğne ve/veya ilaç kullanımıyla ve düzgün beslenme ile bu sorun tamamen ortadan kalkabilir.

  • sizofren hayaller  (10.12.12 00:17:08)
saat 12yi geçtiği için aslında olayı seksle çözebilirler. seks demişmiydik. seks seks eko 1 2 3

  • fukka  (10.12.12 00:33:58)
pofuduk kocaman terlik +1
bende de var bu sorun yazın bile o pofuduklarla geziyorum ben o derece. saksı değilim ben en çok bana sorucaksınız.

  • aysiku  (10.12.12 01:23:57)
"yarım dakika ufo'ya tuttum sıcaklık algılayamadım" diyorsan doktora bi' git, dostum. sorun fizyolojik gibi geldi bana.

  • henrychinaski  (10.12.12 01:43:31)
çay içmeyi kes

  • hoot  (10.12.12 01:46:19)
pekmez iç

  • zipparabon  (10.12.12 04:10:08)