tik atin la, tik tik

insanlar soru soruyor, cevap veriyoruz, yeri geliyo, araştırıp bakıyoruz, ok sorun yok. ben yazdığım duyurularda mümkün oldukça tik atıyorum. bir nevi teşekkür etmiş gibi görüyorum kendimi. ama kendi yazdığım cevaplarda 10 cevap yazıyosam 2 si tik alıyor. bu özellikle son zamanlarda olmaya başladı. illa atarlanmak mı lazım? neye yazıyoruz bu cevapları? bi teşekkür etmek çok mu zor? mod'lar buna dikkat etmiyor mu? bu önemli bişey değilse biz de sallamayalım o zaman? bu mudur?

son zamanlarda olmasının sebebini eksisozlugun beta oluşumunun saçma sapan ayarı olan sub ethaya çaylakların da ulaşmasına bağlayabilirsin.
bilmiyorlar tik nedir ne işe yarar falan.

  • neira  (27.11.12 15:19:24)
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar). valla bende herkese tik atarım verilen cevap işime yaramasada adam gelmiş yazmış diyerek tiklerim ama başkası tik koymamışsa onada bişi demem en fazla küfür ederim a.q senin diye nazik olmak lazım. :D

  • zenigt  (27.11.12 15:24:07 ~ 15:24:51)
nezaketsiz bu insanlar;
bu insanlar sanki metrobüse binerken ayağına basıp fark etmemiş gibi yürüyüp giden insanlar, metroda inenleri beklemeden üzerine yürüyen insanlar, ya da bir masaya yöneldiğinde arkandan gelip masaya oturup, suratına bakıp pis pis sırıtan insanlar...
sözlü iletişimde olunsa gülümsersin, bu bile bi iletişimdir, ancak burada böyle bi iletişim yolu var.
insanlar bilmiyor da olabilirler elbette, ancak mod'ların onları uyarması gerekmiyor mu? illa dilenci gibi kişilere gidip tek tek tik at la diyip azarlamak mı gerekiyor, modlar gördükçe bi msj yazamıyor mu? ya da yazıyorlar da insanlar mı öküz. bilemedim.
  • sirkelimon  (27.11.12 15:26:33)
Cevap yazmadan önce başlık açan arkadaşın eski mesajlarına bakıyorum tik vermiyorsa yanıtlamıyorum olay bu.

  • essoist  (27.11.12 15:30:04)
hadi tikini geçtim artık, hele bi de sen özenip yazıyosun satır satır, yeri geliyor araştırıyosun bakınıyosun, uğraşıyosun. sonra bi bakmışsın soru silinmiş.tamam çok özel bişey olur, silersin ya da baştan söylersin silicem diye ama, bırak dursun kardeşim. başkaları da görsün faydalansın..

  • halanne  (27.11.12 15:34:26)