Vodafone cihaz kampanyaları Cayma bedeli.

Selam millet.

Vodafone'dan cihaz almak istiyorum. red mini tarifesini kullanarak bir galaxy note almak istiyorum. 24 aylık taahüt istiyorlar ve tarifeye ek 69 lira yansıtacaklar. yani ben ayda 85+69 lira ödeyeceğim. bu da demek oluyor ki, 154 lira aylık bedelim.

neyse dostlarım. aradan günler geçecek ve ben 6. ayda parasal sıkıntılar içine gireceğim. ödeyemeyeceğim bu cihazın parasını. geriye kalan 18 ay nasıl bana yansıtılacak?

sakın ola ki vodafonu ara gibi cevaplarla gelmeyin. ciddi ciddi çağrı merkezindekiler bilemiyor bu sorunun cevabını. sanıyorum gecenin bu saatine kalan vardiya çömez. ben ona bağlıyorum. neyse yardımlarınızı rica ediyorum. saygılar sevgiler.

her hafta 10 tl koy kenara al sana cihaz parası !

  • exist is pretty  (19.11.12 22:20:21)
normal şartlarda, taahhüt süresi içerisinde sözleşmeyi bozduğundan dolayı sana, telefonun gerçek fiyatının (kendilerinin belirlediği bir fiyat ve piyasadan biraz daha tuzlu olur), o güne kadar ödediğin (69 x ödediğin ay) parayı düşüp sana fatura ederler.

  • pccopath  (19.11.12 22:35:29)
cihaz bedeli olarak ödediğin taksit ne ise onun kalan taksitlerini peşin ödemek zorundasın.

yani 69tl X 18 ay = 1242 tl peşin ödeme yaparak cayabilirsin.
  • orpheus  (20.11.12 01:51:00)
teşekkürler dostlar.

  • markasiz  (20.11.12 06:59:56)