Alkol Muayenesi

Bu gece Kadıköy civarlarında anormal derecede bir polis yoğunluğu vardı. Ara sokaklardan götümgötüm eve giderim derken polis çevirdi, cihaza üfledim. iki 50'lik bira içip hemen akabinde kalkmıştım mekandan.

27 promil çıktı.

Çok az değil mi? Tam da "aha sçtık!" demişken salıverdi polis beni...

Ha bir de aracın muayenesi yoktu, ruhsatı aldı kaydı inceledi ama ona da bir şey demedi. Çok mu temiz yüzlüyüm anlamadım.

0.50 promil sınır sende 0.27 çıkmış.

  • Sskywalkeremre  (31.10.12 00:14:10)
biraya su katmış olabilirler.

  • tormentorius  (31.10.12 00:15:48)
Benim de aklıma su katılmış olabileceği geldi ama mekan yıllardır gittiğim güvenilir ve birasını beğendiğim bir yer. Anlamadım.

  • msb  (31.10.12 00:18:01)
Bunye ile alakali, benim 1 duble sek votka sonrasi 0 promil, 1 sise sarap sonrasi 62 promil cikmisligim var. Guya 50 promil icin 1 kadeh sarap ya da 2 bira derler ama o genelleme neticede.

  • crown  (31.10.12 00:20:06)
ortalama bi insan için 2 bira 50 promil zaten. 1 birayla 50 promil çıkmaz, çıkarsa kan testine gidin.

  • mosakale  (31.10.12 01:22:39)