Kaloriferler ne zaman yakılır

Soru başlıkta. (Hem sitede hem lojmanda götüm dondu amk)

yanıyor şimdi.

  • gonul_isleri  (30.10.12 21:38:16)
Ekim'in 15inden beri yanıyor burda mesela, yaşanılan şehre göre değişebilir de, valilik ya da belediye karar veriyor sanırım tarihe.

  • gudumlu anne terligi  (30.10.12 21:45:07)
aynen 15 inden sonra yanmaya başladı,.

  • benimbegendigimiannemistemedionungosterdigini  (30.10.12 21:47:20)
benim de bugün işte dondu, zaten ofis doğru düzgün güneş almıyor, bir de kaloriferleri yakmıyor cimriler. ben de 2 saat erken çıktım "üşüdüğüm için karnım ağrıyor" diyerek. yakında içlik giymeye başlayacağım herhalde..

bilkent'te yanıyor ama, bu satırları huşu içinde yazıyorum.
  • kayranin kedisi  (30.10.12 21:48:33)
yöneticiye bağlı. şehre falan bağlı değil:)

  • inanmazsan inanma  (30.10.12 21:50:36)
şort giyiyordum ve 15 dk önce ilk kez pijamamı giydim

  • dieselsingle2  (30.10.12 22:00:51)
Devlet dairelerinde kaloifer şeysi 1 Kasım'dır. Lojmanda da öyle olabilir.

Ama ben olsam yakmam lan. istanbul'daysan öyle bişiy yakçak bi hava yok. Sen fazla üşüyo olmayasın?
  • kenarortay  (31.10.12 07:46:58)
Eskiden bununla ilgili yönetmelik vardı, kalkmış. Yöneticinin insafına veya hakkınızı arayıp sesinizi yükselterek yöneticinizi etkilemenize bağlı başaramazsanız merdiven boşluğundaki ısı 15 dereceye düştüğünde toplayabildiğin kadar imzalı dilekçeyle bulunduğun yere göre kaymakamlık veya valiliğe başvurun(yada daha kolayı olabildiğince çok kişi şikayet maili atsın), ısınırsınız.

  • sakman  (04.11.12 12:32:44)
Hacettepede bayramdan önce cuma yakılmaya başladı. Şuan odada şortla geziyorum el deymyor kaloriferlere.

  • yatagants  (04.11.12 12:40:23)