Denizatı akvaryumu kurmak

Merhaba,

İnternette çeşitli kaynaklar bulmaya çalışıyorum konuyla ilgili ama açıkçası çok net ve güzel bilgiler elde edemedim. İçinizde denizatı akvaryumu olan, denizatı besleyen varsa ya da bu konuda çeşitli araştırma yapabileceğim kaynakları benimle paylaşabilecek olan varsa sevinirim. Bir denizatı akvaryumu kurmak istiyorum. Şimdiye kadar yaptığım araştırmalarda bu canlılar için besin bulmanın bir hayli zor olduğu, donmuş besinle hayatını sürdürebilen cinslerinin ise Türkiye'de bulunmadığını öğrenebildim sadece. Bu konuyla ilgili bildiğiniz ne varsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Aynı zamanda denizatlarını ve bakımı için gerekli malzemeleri temin edebileceğim güvenilir yerleri ve konuyla ilgili internet sitelerini de söylerseniz çok sevinirim.

Aşağıdaki siteye üye değilseniz üye olmanızı ve gerekli bilgileri oradan sağlamanızı tavsiye ederim.

www.akvaryum.com

  • yearold  (22.10.12 14:18:50)
konu tuzlu su ise akvaryumportali.com u öneririm eminim doyurucu bilgiler alacaksınız

  • ali11  (22.10.12 14:27:01)
Söylenen siteleri bence de bir takip edin okuyun öğrenin ancak bence direkt deniz atı akvaryumu kurmanız hatalı bir davranış olur çünkü ne kadar okursanız okuyun pratiğe dökmeden deneyim kazanamazsınız ve bu yüzden de direkt deniz atı gibi hassas bir hayvandan başlamanız yanlış seçim olur. Tuzlu suya genelde palyaço balığıyla başlanması tavsiye ediliyor diye biliyorum.

  • purusha  (22.10.12 21:18:06)