Photoshop ile arka plan silme

Arkadaşlar merhaba. Ablam geçen sene mezun oldu 1 senedir çalışıyor. bende kıyak olsun diye kartvizit çıkarttırmak istiyorum. kendisi bi tane çıkarttırmış ama çok amatörce ve üzüldüm. ya ekteki gibi bi kartvizit buldum bi zazzle.com fakat benim istediğim gibi editleme yapamayacaklarını fakat tasarımı kullanabileceğimi söylediler. fakat sorun şu ki tasarının üstünde kendi amblemleri geliyor. ya bunu nasıl silebiliriz? az çok photoshoptan kısmen anlıyorum fakat beceremedim? ya bir yol yada canı sıkılan biri varsa yardımcı olursa yaparsa cidden çok memnun olurum.

ek olarak güzel kartvizit basan yer bilen varsa önerilere açığım

Clone stamp ile silebilirsiniz.

  • i-pek  (21.10.12 22:47:14)
denedim fakat tonlama farklı olduğundan bozuluyor resim

  • vericemparasını  (21.10.12 22:58:23)
Çok yaklaştırıp minik minik yapmak lazım üstüne de healing tool kullanılabilir ama zaten çözünürlüğü düşük imajın bence kendiniz baştan yapın daha anlamlı olur hem:)

  • i-pek  (21.10.12 23:14:52)
Tasarımı baştan yapın zor bir şey değil bu.

  • vexations  (21.10.12 23:15:08)
önce ortadaki açık kahverengi kısmın tamamını seç dikdörtgen şeklinde. daha sonra içerdeki logoyu alt ile seç (yani genel seçtiğin yerden çıkart) sonra kafana göre boya içerisini. daha sonra üst tarafları silmek daha kolay zaten.

  • bgraydin  (21.10.12 23:18:24)
kendim yaptım valla daha güzel oldu teşekkürler ilham için

  • vericemparasını  (22.10.12 00:41:45)