öğrenci işleri vs seri katil

merhabalar efendim

üniversitede ki öğrenci işleri ne işe yarar ? milletin şehir dışında,tatilde olduğu ve sadece telefonla ulaşabileceği bir ortamda neden telefonlara cevap verilmez? bunların görevi değil midir öğrencinin problemlerini halletmek ? telefonlara cevap alamayınca arkadaşımı gönderdım öğrenci işlerine.bana dediği çogu telefonun sesini kısmışlar açmıyorlar.

şimdi gel gelelim size soracağım basit soruya.bunların yaptığı has ve has orrrospu çocukluğu değil midir ?

hemen hemen her okulda bu durum böyle sanki yapacak daha önemli işleri varmış gibi sorununuzla ilgilenmiyorlar dahi.yemin ediyorum seri katil olup sadece bu öğrenci işlerinde ki memurları halletmek istiyorum.

içerde bakanım olursa hiç düşünmeden giricem bu işe.

Yaz dönemi olması sebebiyle daha az personel bulunuyordur ancak bu telefonlara cevap vermemek için geçerli bir bahane değil. Benim okuduğum üniversitede de öğrenci işleri kendini üniversitenin sahibi gibi görür bir tavır içindeydi ve öğrenci azarlamayı çok severlerdi.

  • cakabo  (12.09.12 10:51:08)
@allineed dönem içinde de bu böyledir.yanlarına gittiğimde çalan telefonu açmazlar hatta çoğunun telefonun sesi kısıktır ufaktan bibik eder,duyamassın bile.bugüne kadar yüz yüze olsa bile hemencecik kolayca sorununumun çözüldüğünü hatırlamıyorum.

okulun açılma ve kapanma tarihleri bellidir.benim ondan erken gitme gibi bir zorunluluğum yok.kaldı ki gidemem yurt dışındayım.
3 saattir aradığım 9 numaradan cevap alamıyorsam o yerde bir problem var demektir (meşgul dahi çalmadı hiç )

seri katil olayında da hala kararlıyım.
  • integral almayi bilmeyen muhendis  (12.09.12 11:09:55 ~ 11:11:06)
bu islerin nasil yurutuldugunu yakindan biliyorum acikcasi kayit donemleri zaten tatilde olan memurlar oluyo ve senin gibi yuzlerce ogrenci ariyo ve insanlarin hem islerini yapip hem telefona bakmak zor geliyo hic susmuyo cunku o telefonlar..ve klasik bi mantikla gidersek memur o parasini her turlu aliyo ve o kadar umursamiyo onun icin bu durum cokta onemli degil ben de ogrenciyim ben de inanilmaz sinir oluyorum bu duruma.ama ozellerde oyle mi tabiki degil burdaki sorun denetleyen birisi olmadigi icin onlar da cok onemsemiyo sonucta kendi isi degil milletin isi.

  • esinikaybetmiscorap  (12.09.12 11:20:25)