biletix hizmet bedeli.

ola. eskiden hatırlıyorum örneğin bir konser ya da spor müsabakası biletini biletix işimizi kolaylaştırdığı için biletixten daha pahalıya alırdık. (maç inönü stadındaysa kadıköyden beşiktaşa gitmek yerine biletixten almak bir seçenekti) gişede 5 tl ise biletixte 6 tl ama beşiktaşa gitmek zorunda kalmıyorduk. aynısı konserler içinde geçerliydi. az önce arkadaşımda 90tl ye alınmış bir bilet ve 9 tl hizmet bedeli gördüm bu 9 tl biletix'in mi? halen biletixte konser bileti şu kadar gişesinde daha ucuz mevzuları var mı?

var

  • 9uncu nesilim ama para bende  (12.09.12 10:51:10)
biletix 3-4 tl hizmet bedeli koyuyor. bir de biletinizi internetten alırsanız ayrıca 3-4 tl fark oluyor.

yani etkinlik mekanındaki gişeden alacağın bileti internetten alırsan 8-9 tl fark olur toplamda.
  • sezercik yavrum benim  (12.09.12 12:24:17)
valla dediğiniz gibi olsa tamam da çoğu zaman giriyoruz örneğin pozitifin sitesine, bilet 80 lira diyor ama biletixe yönlendiriyor. oluyor 85. bakıyosun belki babylonda şurda burda satılıyodur da 80'e alırım. yok... başka hiçbi yerde satılmayan bileti 85'e alacağıma göre ne diye 80 dersin ki? netten alırsam daha ucuz olacağı yerde daha pahalı. hem de eğer biletix gişesinden bastıracaksan onun için de sıra bekliyosun.

çok çok çok saçma gerçekten.

geçen sene maroon 5 biletini bkm'den hizmet bedelsiz almıştım misal. ne güzeldi.
  • supergirl  (12.09.12 12:47:14)