kredi kartı

şimdi benim 169 tl limitim var görünüyor ama müşteri limiti 0 diyor. kullanamıyorum. sanal karta gönderdim o 169 tl'yi. 169 görünüyor ama limit yine 0. naptı bunlar kartımı mı kapattı ?

Kullanılabilir Limit 169.00
Nakit Limitiniz 0 Kullanılabilir Nakit Limit 0.0

taksit de yok kartta. borcum vardı. geçen ay asgarisini yatırdım falan.

sanal kartın limitini ayrıca artırman gerekiyor olabilir mi internet bankacılığından? sanal karta nasıl para trasfer ediyorsun anlamadım gerçi.
izlediğin ekranda 169 tlnin yanında ne yazıyor tam olarak?

  • new way of life  (06.09.12 22:40:54)
sanal karta para gönderebiliyorum sorun yok. normal kart numaramla falan alışverişi kabul etmeyince öyle bir yol denedim. limit 169 tl yazıyor ama nakit limit 0 yazıyor.

  • empty blank  (06.09.12 22:42:13)
kullanılabilir nakit limit dediği 169 ise okey daha bakiyen var.

nakit limit sanki senin atmden filan çekebileceğin limit gibi geldi. işlem denedin ve provizyon red aldın mı?
  • new way of life  (06.09.12 22:50:59)
biletix'den bilet almaya çalışıyorum, kredi kartınızdan tahsilat yapılamadı diyor. sorun biletix'te mi acaba yoksa diyeceğim fakat arkadaşlarım hep aldı bilet.

  • empty blank  (06.09.12 22:56:36)
hesap kesim tarihi ne zaman ki?

  • sewii  (07.09.12 01:22:53)
hesap kesim tarihi ayın 24ü. doğal olarak da son ödeme tarihi geçti. ama faizi yedikten sonra kullanmaya devam ediyordum. ilk kez böyle oldu. 2 ay yatırmadım. geçen ay yatırdım asgarisini. yatırmadığım zaman da kullanabiliyordum.

  • empty blank  (07.09.12 01:28:02)
hesap kesildikten sonra asgari yatırmazsanız harcayamazsınız

  • sewii  (08.09.12 12:49:09)