Saç dökmeyen jöle ?

var mıdır böyle birşey ? yani jöle ne kadar kaliteli olursa olsun saçı döker mi ? istiyorum arada kullanmak falan ama hep saçımı dökeceği korkusu geliyor aklıma. şöyle kaliteli ve saça zarar vermeyeni var mıdır bu meretin ?

jöle saç dökmez. belki kalitesiz olanlar saça zararlıdır. kaliteli olanların zararı yoktur.

jöle saç döker hikayesini duyuruda duyuyorum bir tek. ilginç.

ve evet, herşeyin inanılmaz kaliteli ve de pahalı olanı vardır. ararsanız bulabilirsiniz.
  • mea maxima culpa  (19.08.12 02:15:04)
otacı vardı bi aralar bitkisel falan diyolardı hala var mı bilmiyorm

  • ihan  (19.08.12 02:17:44)
22 yıldır -askerde geçirdiğim 6 ay haricinde- her gün jöle kullanırım. allah'a şükür saçlarım hiç dökülmedi. genetik faktörler de söz konusu olabilir tabiki.

  • başka bir kullanıcı  (19.08.12 02:20:16)
dendiği gibi jöle saç dökmez. ama nasıl kullandığına bağlı olarak nedenlerden biri olabilir.

birincisi eğer jöle sürdükten sonra o gün yıkamadıysanız ve yatarken veya uzun süre jöleli kaldıysa saç, kafa derisindeki gözenekleri kapatarak saç dökülmesine indirekt olarak neden olabilir. daha çok saçı yıkamamak ile alakalı bu durum.

diğer yandan, içindeki kimyasallar ve alkol saçı yıpratabilir ama bu dökülmeyle alakalı değil. alkol içermeyen ve daha doğal saç şekillendirici tercih etmek daha iyi tabii.
  • ermanen  (19.08.12 02:57:53)
jöle yerine saç spreyi öneririm. hatta bulabiliyorsan sprey ile birlikte H&M Gel Wax kullan. sprey içinse Taft mavi renkte olanı bul.

  • babeboi  (19.08.12 03:05:32)
2012 yılında jöle mi kaldı üstadım...

  • neysene  (19.08.12 08:38:21)