"Boş işlerle uğraşıyorsun" diyene

söylenecek laflar, özlü sözler vs. yazar mısınız? çok var böyle insanlar etrafımda.

agir konusucam,
sana ne lan ya... ile baslamak genelde tum iliskiyi koparma noktasina getiriyor, tavsiye ederim.
sen git gotunu parmakla, ibnetor. da denilebilir,
  • nekodunlangafana  (15.08.12 21:22:25 ~ 21:22:58)
boş sensin kolay gelsin.

  • cedric tweedledee  (15.08.12 21:22:46)
boş adamla ugraşmaktan evladır. yüzüne bakarak göz kırpa efektini yapmak şartıyla.

  • keltikfrost  (15.08.12 21:24:55)
boşum ama para bende.

  • ermanen  (15.08.12 21:24:57)
bana bir kere isveççe öğrenmeye çalışıyorum diye birisi böyle demişti

"sanki sen tüm gün nükleer fizik araştırması yapıyosun amınakoyduğumun yarrak kafalısı" dedim. gitti.

en sinir olduğum laf amk. boş işlerle uğraşıyosun diyenler de kesin tüm gün dizi izleyip akşamları arkadaşlarıyla lak lak yapmaya çıkan adamlar oluyor. sanki kendisi dünyayı kurtarıyo amk.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.08.12 21:26:34)
"time you enjoy wasting is not wasted" diye bi sey var ama bu denmez tabi. siktir git lan götlek denir bu tiplere.

  • osuruklu  (15.08.12 21:29:24)
sen de benim boş işlerimle uğraşacak kadar boş bi adamsın de dokundu mu de batıyo mu de bu kadar işsizmisin de sinirlendim lan !

  • raskov  (15.08.12 21:33:39)
karşim böyle diyen birine cevap aradığına göre hakaten boş ilerle uğraşıyosun bence. eheh.

  • snape i başından beri tanırım  (15.08.12 21:38:23)
sanane yapraaaam.

  • madman  (15.08.12 22:02:31)
"evet şu an seni dinleyerek tam o dediğini yapıyorum." denebilir.

boş boş yüzüne bakabilirsin bir süre.

"he amk he" denebilir.

"bana yaptığın en dolu iş neydi anlatır mısın ?" denebilir.

yapılabilecekler listesi çok uzun aslında..
  • azag thoth  (15.08.12 22:38:36)
her tarafım çelik ayna de.

  • cedric tweedledee  (16.08.12 01:52:59)