ebay-orjinal ürün?!

merhaba bir ürün sipariş ettim ama orjinal olmama ihtimali beni rahatsız ediyor, siz de bir bakarsanız ve fikrinizi belirtirseniz memnun olurum. tişikkirlir.

www.ebay.com

Geçmiş olsun (: '' Item location: HONG KONG/ SHANGHAI, Hong Kong '' kalitesi muallak çakma , kutusuz mutusuz oem package '' with no other accessaries inculded '' seller is from china bu arada (((:
paracıklarınızı ne kadar kolay sokağa atabiliyorsunuz kuzum ??

  • mortac  (09.08.12 09:59:11)
Shipping from Hong Kong olması orijinal olma ihtimalini epey azaltıyor ama bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Sorunsuz çalışmasını temenni et, markasına çok takılma.

Amazon'da orijinalleri 75-80 USD civarında satılıyor. Keşke biraz daha para verip içini rahatlatsaydın.
  • cakabo  (09.08.12 10:01:14)
kesin sahte diyemessiniz.

hong kong olması hiç bişeyi ispatlamaz. hong kongda bu çeşit ürünler satılıyor.
  • saiko  (09.08.12 10:02:18)
100 dolarına her isteyenle bahse girerim ki % 1000 (bin) sahte

feedback.ebay.com
  • mortac  (09.08.12 10:08:57 ~ 10:11:04)
işte o hong kong dalgasından şüphelendim de, arkadaş daha önce sipariş vermiş ona inandık, güvendik. ulan...

  • raycharles  (09.08.12 10:21:23)
3000 satış içinden 7 taneyi gösterip sadece sahte diyosun ya pes, bi de yeşillere bakalım o zaman.

kesin sahte değil.
  • saiko  (09.08.12 10:33:09)
şimdi dikkat ettim de, adam kesinlikle orjinal ürün diyor. binlerce kişi de aynı şeyi söylüyor. sadece 4 5 kişi olumsuz yorum yapmış. steelseries 80 dolares diyor bu 60, bu biraz kafamı kurcalıyor işte. ayrı olarak ses kartı da aldım bi de o var :)

  • raycharles  (09.08.12 10:35:45)
ben de sahde değil diyorum bi olaya dayanarak.

ben ebaydan arduino aldım, gene böyle hong kong ama arduino imitasyonu olduğunu biliyordum ben aldıktan 2 gün sonra ebay ürünü kaldırdı, imitasyon yazmadığı için.

bu adam 3000 satış yapıp hala bu ürünü list etmeye devam edebiliyosa, ve imitasyon ifadesi yoksa o ürün gerçektir.

ha şunu diyebilirisinz, 2. kalite üründür, ne bileyim hatalı ürün olabilir ama sahte değildir.
  • saiko  (09.08.12 10:39:15)
ebay de feedback manipülasyonundan bihaber olanlar kendilerini avutmaya devam etsin. bahse girmek isteyen varsa kırıtmadan oynatmadan girsin. ürün geldiğinde raycharles , seiko (gelemiyorsan güvendiğin biri de olur), ben toplanalım taksimde bakalım sahteyse ben senin arkadasına 100'lük veriyim , sahteyse benjamin'i senin arkadaşından alıyım. (nokta)

  • mortac  (09.08.12 11:05:15)
feedback'te sahte bu diyen müşteriye %100 ses garantisi var arkadaşım yalan atma diye cevap atmış adam. üzgünüm sahte ürün.

  • only  (09.08.12 11:50:15)
mortac nedir bu 100 dolar merakı anlamadım, neye göre sahte olup olmadığına karar vericez.

bakın tekrar ediyorum, 2. kalite, refurbished bilmem ne olabilir ama sahte olsaydı ebay kaldırırdı diyorum ha diyelim kaldırmadı, madem bu kadar iddialısınız madem bu kadar ebayı biliyorsunuz ürünü şikayet edin kaldırılırsa ne ala kaldırılmassa sorun yok.
  • saiko  (09.08.12 12:15:03)
adam bi ürün almış çekemediniz lan resmen @only adam istersen geri gönder değiştireyim demiş 7 kötü feedbackten

1 tanesi paketle ilgili, alıcı hatası okumamış, konumuzla alakasız

2 tanesi kaliteyle ilgili adam geri gönderin değiştirelim demiş

3 tanesi nakliye problemi ki biri adresini güncellemiş mi ne etmiş anlamadım.

geri kalan 1 tanesi de kaliteyle ilgili.

3000 satıştan hepsini okuyamadım ama aradan görebildiklerim kalite ile ilgili en ufak sorun belirtmiyor.

3000 de 7 gayet iyi bi oran. hong kong sahtecilerin cirit attığı bi yer değil, sadece ürünler test ürünü olabilir başka durumlar olabilir vs hong kong bu zımbırtıların üretildikten sonra dağıtımının yapıldığı yer. hemen hong kong ooo kesin sahte 100 dolar vöeee diye delirmeyin.
  • saiko  (09.08.12 12:19:39)
ha abi gelince yazar mısın buraya ve bize mesaj atar mısın geldiğindeki durumu da bilelim.

  • saiko  (09.08.12 12:23:37)
ürün gelince buradan ve özel mesajla bilgi vericem. dolarları hazırlayın :)

  • raycharles  (10.08.12 06:01:14)
ürün geldi mi orjinal miymiş?

  • only  (11.09.12 11:35:30)