hamam böceği

merhaba kafkalar
evim 1+1 evde hamam böceği çıkmaya başladı.ilaçlama firmaları haricinde bu dertten nasıl kurtulurum.
evim 15 yıldan daha yaşlı bu böceklerin kaynağını bulup kesmek istiyorum.lavabo ve küvetten mi çıkıyorlar hiç bilmiyorum hayatımda ilk kez karşılaşıyorum.akşam işten eve geldiğimde duvarda bi tane görüyorum öldürmek istemiyorum tutup pencereden dışarı atıyorum ama tv izlerken odanın ortasından teniste top toplayan çocuklar gibi depar atanları da var iki gündür. ve gece vakti görünmeye başladılar uyuyamıyorum bunların yüzünden.tecrübesi olan birisi lütfen akıl versin.

raidd

  • memnun  (27.07.12 16:32:43)
apartman boşluğundan muhtemelen, tüm delikleri kapatın, tuvalet camlarını telleyin, kolay gelsin.

  • elbar  (27.07.12 16:33:08)
Çamaşır suyuyla her gün temizleyin yerleri, zamanla yok olurlar. Eğer zemin kattaysanız yok olmazlar.

  • coca--cola  (27.07.12 16:35:51)
Piyasada fare yapıştırıcısı olan zamktan al daha sonra kapı genişliğinden kestiğin kartonlara sür ve evden çıkacağın zaman avin içindeki bütün kapıların eşiklerine koy. Gelince sadece bulundukları odanın, mutfağın yada banyonun kapısında yoğunluk olacaktır. Zaten ondan sonra çıktıkları yeri bulman daha kolay olacaktır. Lavabo borusundan bile gelebilirler.

  • commander64  (27.07.12 16:52:59)
(git: 11168)'deki borik asit yontemini yabana atma. etkilidir ve sana da zarari yoktur. her gun soluyacagin camasir suyu buharinin sana zarari vardir mesela.

  • compadrito  (27.07.12 17:12:43 ~ 17:12:55)
raid falan bunlar besler büyütür.
alman gereken ilaç fendona. bunu al. ölçüsü oranında su ile karıştır. fısfısın içine koy ve bu afacanları nerede görüyorsan oraya sık. 1-2 gün evde kalma. sonra eve gel. evi havalandır. tamamdır olayın.
buradan da alabilirsin.

www.haseremarket.com
  • okocha  (27.07.12 17:35:48 ~ 17:37:27)
@okoço benim evdekileri öldürüyo valla sizin evdekiler hamam böceğimi iyi bak :)

  • memnun  (28.07.12 12:24:39)