OSYM Kredi Geri Odeme ve Vergi Dairesi Borc

Vakt-i zamaninda OSYM'den kredi kullanmistim. Sonra bir defada odeme kampanyasi ile hepsini odeyip borclari temizlemistim. Ancak bugun vergi daireme (Sariyer) gittigimde, Izmir 9 Eylul vergi dairesine borcum oldugunu soylediler. Bu OSYM kredi borcuymus.

Ziraat Bankasi'na yatirmistim borcu ve borcu yoktur yazisi da almistim diye hatirliyorum.

- Simdi o yaziyi tekrar bankadan talep edebilir miyim?
- Vergi dairesini mi aramaliyim?
- Basina boyle bir durum gelen var mi?

banka borcu yoktur yazısı veremez ki? yalnızca parayı yatırdığınıza dair makbuzu verir. www.kyk.gov.tr den borç sorgulama yapabilirsiniz. ordan da sonuç alamazsanız banka işi zor ama imkansız değil. ne zaman yatırmıştın?

  • envanterbilanco  (24.07.12 21:28:09)
Son durum: KYK'nu aradim. Borcum yoktur durumunu teyit ettiler ve ilgili vergi dairesinden borcu cekeceklerini soylediler.

  • x daemon  (26.07.12 13:15:23)
ya gecmıs olsun. boyle seyler okudukca bu devırde dekont mu saklayacagız dıyorum.

  • fenerliyim ama feneri delgado  (28.07.12 17:41:07)