Sanayi Mahallesi

Selamlar, Sanayi mahallesi tarafına taşınmayı planlıyorum, ama ankaradan gelicem, mühiti hiç bilmiyorum, hani bi tarlabaşı değildir elbette ama, yabancısı olduğum için soruyorum; nasıl bilirsiniz, o taraflarda oturanlar bi fikirlerini söyleyebilirler mi? tek bir bayan, gece geç saatta yürürse problem olur mu gibi mesela??

Teşekkürler herkese şimdiden

Gec saatte tek yurumek istemezsin

  • nop  (04.07.12 17:47:27)
yokuşmuş biraz, 10 en fazla 15 dk mesafedeymiş durağa da, olmaz mı diyorsunuz şimdi:(

  • sirkelimon  (04.07.12 17:52:05)
Olur ama gece karsilacagin tiplerden urkebilirsin. Kisa etek veya sortla cikinca rahatsiz edilirsin. Gunduz kapali kiyafetlerle gidis gelislerin sorun olmaz

  • nop  (04.07.12 18:02:05)
Çok gösterişli veya dekolte giyinmediğin sürece pek bir sıkıntı olacağını sanmam yaşanır bence.

  • bacardi cola  (04.07.12 18:06:51)
emniyetevlere doğru yaklasirsan daha iyi olur.

  • syangela  (04.07.12 19:07:28)
iyidir sanayi mahallesi. hiç bi sorun olmaz hiç bi zaman. canını sıkma

  • camino real  (05.07.12 16:29:49)
Sanayi Mahallesi nde oturan biri olarak söyleyebilirim ki, gündüz hiçbir sorun yaşamazsınız. Gece 12-1 den sonra İstanbul da laf atılmayacak mekan da bilmiyorum pek. Sizi en çok rahatsız edecek şey kalabalık olur. Sanayi Mahallesi fazla kalabalık bir mahalle. Ayrıca yokuş falan da değil. Düz ayak bir yer. Metroya yakın. Taksim, Beşiktaş gibi yerlere tek araçla ulaşabilirsiniz.

  • gonul diyorum akil diyorlar  (06.07.12 17:47:11)
çok teşekkür ederim herkese...

  • sirkelimon  (06.07.12 18:54:50)