şunu en iyi kim açıklar?

"!!!!1111"

bunun tarihçesi nedir dostlar? nereden çıktı, geyiği nedir?

Her gün aynı soruyla gelmeyin, aramayı kullanın !!!111bir

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (10.06.12 00:24:08)
bi ara inci sözlükte sizinki kaç cm diye bir başlık açılmıştı. ilk giride "açıklıyoruz beyler. 21!!" yazmıştı. @2 de shifte basmayı unutmuşsun demişti. belki alakası vardır.

  • shyzore  (10.06.12 00:28:15)
@shyzore

inci sözlük diye bir şey ortada yokken de vardı bu geyik.
  • leadri  (10.06.12 00:32:14 ~ 00:32:27)
şurda açıklamış:
knowyourmeme.com

"The typo gradually became associated with leetspeak in the late 1990s with the introduction of real-time online multiplayer games where punctual grammar leaves the gamer vulnerable to attack from the opponents, according to the academic research paper “Game Geek’s Goss: Linguistic Creativity In Young Males Within An Online University Forum”[4] by the Australian new media scholar Katherine Blashki in November 2005."
  • ermanen  (10.06.12 00:48:25)
forumlarda ergen milliyetci tipler yazdiklari her tehtidkar mesajin sonuda ünlemleri siralarken bazen shift tusuna basamayip ünlem yerine ünlem tusunun asil sahibi 1´leri yaziyorlar. artik nasil sinirleniyorsa allahin ergeni.

"ülkeyi size böldürtmöyüügz ulaagn!!!11!!" entarileri sonucu millet bunlarla dalga gecmeye basladi. !!11!!´in yanina da yaziyla "birbir" diye eklemeler filan yapti. cokta iyi güzel oldu tamam mi !!!111!birbir
  • prolethernet  (10.06.12 02:19:23 ~ 02:20:10)