Sepetsiz Alışveriş Arabası

Duyurucu panpalar,

Bir taşınma durumu söz konusu, IKEA'da ve benzeri marketlerde kullanılan sepetsiz alışveriş arabaları var ya şu alttaki linkte gibi :

www.argodyne.com

Onlardan bulsak işimizi epey kolaylaştıracak gibi. IKEA'ya sorduk ama bu araçları kiralama gibi bir hizmeti yok. Ne yapsak ne etsek? Kimlerde olur bu araçlardan? Maksat 1-2 koliyi üzerine koyarak taşımak.

Not : IKEA'ya gece gidip kaçır diyenin ağzına vururum.

IKEA'ya gece gidip kaçır.

  • hamaliel  (28.05.12 15:26:02)
ikea yerine mahallenizdeki yerel marketlere sordunuz mu?ikea gibi kurumsal yerlerde bu tip bir hizmete yer vermezler.
ama mahalledeki marketlerde de mal sevkiyatı sırasında kullanmak üzere bu tip araçlardan bulunur.
belki nüfus cüzdanı ve karşınızdaki görevlinin tasarrufuyla en azından geceleri kiralayabilirsiniz?
  • balik kraker  (28.05.12 15:32:54)
toptancıları var satın alabilirsin. hatta sahibinden de falan olması lazım. mesela
www.sahibinden.com

  • ground  (28.05.12 15:34:20)
@balık kraker, mantıklı bir tavsiye, denenebilir.

@ground, aradığımız araç sepetsiz olmalı ki kolileri indir kaldır derdi olmasın. bir de 600 tl verecek olduktan sonra 2 hamal o paraya kolileri 10 kere taşırlar.
  • cakabo  (28.05.12 16:34:40)