GOM player'dan vazgeçmeli mi?

Selamun aleyküm arkadaşlar.
kaç senedir gom kullanıyorum. acaba teknolojinin gerisinde kaldım mı? yeni bir oynatıcı tavsiye eder misiniz? şu şu program çıktı süper onu kur falan diyor musunuz? etrafta insanlar km vlc falan kullanıyor var mı bunların bir artısı??

vallahi ben yıllardır vlc kullanıyorum bir artısını göremedim. az sistem kaynağı tüketiyor olabilir belki, km biraz fazla gösterişli geliyor bana. gom da reklam almaya başlamış o sebeple ayar oldum biraz. genel olarak vlc iyi de kullanımında birkaç farklılık var işte.

  • sanal hayvan  (22.05.12 02:27:01)
hiç gerek yok gom'a vlc'ye falan. full hd'ler dahil envai çeşit dekode edilmiş bütün videoları k-lite mega codec pack'in media player classic-home cinema'sıyla açıyorum. mutluyuz. gom, bs, vlc alayı yüklü. gene bunu tercih ediyorum.

bir de bunun 64 bitliği var. haliyle daha hızlı ve efektif çalışıyor. media player classic - home cinema 64 bit şeklinde aratırsanız ulaşırsınız. freeware zaten.
  • cro.magnon  (22.05.12 02:28:34 ~ 02:31:28)
sağolun ya GOMumla mutluyum ben diğerleri bi itici geliyo. @wanttodie in dediği gibi kısayollarda tam benim istediğim gibi. GOM candır

  • eipcack  (22.05.12 02:31:41)
gom kraldır. turuncu turuncu iç açar.

  • halitkin  (22.05.12 02:38:10)
gomun reklamından kurtulmak için şunu yapın.
C:\Program Files (x86)\GRETECH\GomPlayer klasörüne gidin. burada "popup.exe" var. onu silin. tamamdır.
bunun dışında gom iyidir sahiden.
  • ben smyrna  (22.05.12 02:40:12)
Ben de gom kullaniyordum uzun suredir. Um player'a gectim sonra. Eksigi yok fazlasi var acikcasi, hizli ozellikle hd videolarda.

  • hjarteblod  (22.05.12 02:55:15)
VLC az sistem kaynağı kullanır, candır...

www.videolan.org
  • metal revolution  (22.05.12 02:59:44)
Gom'dan vazgeçen bizden değildir!

  • lionel andres  (22.05.12 03:35:49)
mpc ve vlc iyi ama özellikle vlc'nin kısayollarını sevmiyorum ve ayarlama ile de uğraşmak istemiyorum. gom seri bir uygulama. çatanak açılıyor. reklam sorunu da kalkınca, mis..

  • ben smyrna  (22.05.12 08:56:40)
Ben de GOM kullananlardanım. Bir ara KM'ye meyilim oldu ama lanet altyazıyı video'nun altına alamadım (görüntünün altında kalan siyah bölüme). Varsa bunu yapabilen bana bi anlatıversin KM de alternatifim olsun.

  • himmet dayi  (22.05.12 10:06:59)
BS player'ın Gom'a göre aynı film üzerinde yaptığım bir araştırma sonucu daha iyi görüntü verdiğini gördüm. Ancak tüm medya dosyalarını BS player file yapma isteği ve Gom'un basit yapısı nedeniye GOM kullanıyorum.

  • yetkili birine benzeyen abi  (22.05.12 10:19:40)
hoca sen bi de kmp player i dene

  • primetime  (22.05.12 12:01:52)