Kız meselesi

Merhabalar Ekşi Duyuru, abilerim, ablalarım,

Hızla giriyorum konuya, bir kız var.

2-3 aydır internet üzerinden konuşuyorum kendisiyle. Aynı liseden mezunuz ama benim daha önce dikkatimi bile çekmemişti. Zaten mezuniyetin üzerinden 2 sene geçtikten sonra konuştum ilk kez. İlk konuştuğumuz zamanlarda da ufak tefek muhabbetlerden öteye geçmemiştik.

Bu arada söylemedim sizlere, ben üniversiteyle birlikte İstanbul'a geldim, o Ankara'da bir okulda okumaya başladı. O yüzden bu samimi olduğumuz 2-3 aylık dilimde görüşme şansımız da olmadı.

Bu hafta tatil bahanesiyle ailemin yanına geldim. Dün ilk kez birlikte dışarı çıktık. İnanılmaz tatlı bir şeymiş, geçen zaman da inanılmaz yaramış kendisine.

Bu 2-3 aylık internet-telefon-mesaj konuşmalarımız flört tadında değil daha arkadaşcaydı. Zaten ilk konuşmaya başladığımız ilk 1 aylık zamanda erkek arkadaşı da vardı. ayrıldıkları dönemde "meriçlik" bile yaptım. Ama abilerim, ablalarım lütfen yargılamayın beni, arkadaşça sohbetlerimizden oldukça keyif alıyordum ve yapılması gerekeni yaptım.

Dün dışarı çıkana kadar da bir şey olmasını istemiyordum. Konuşuyor olmak benim için yeterliydi. Şimdiyse sabahtan beri aklımda sadece o var.

Dün muhabbet sırasında XX* sever misin diye sormuştu, o çok seviyormuş. Benim öküzlüğüme gelmiş, gel yiyelim demedim o anda. Akşamında twitterında XX olsa da yesek minvalinde bir şey yazmış. Şimdi diyorumki çık diyim kapının önüne. Elimde XX'lerle dikiliyim karşısına, ben gitmeden bir kez daha buluşalım.

Şimdi gelelim asıl sıkıntılı kısıma. Yarın İstanbul'a dönüyorum. Ne kendi kafamı ne de onun kafasını karıştırmak istemiyorum. Zaten benden hoşlanıp hoşlanmadığı da belli değil. Ayrıca onun okulu yakın zamanda biticek, benimse daha okulumun bitmesine neredeyse 3 sene var. Ben veremediğim derslerden bahsederken, o nerede çalışmak istediğinden falan bahsediyor. Bu haliyle benim için en uygun insanmış gibi görünmüyor. Kendi kendime olmaz iş diye temkinde bulunuyorum. Yine de kalkıp git lan diye kendime kızıyorum.

*XX bir öylesine bir yiyecek.

sakın yapma ben ettim sen etme, ankara-istanbul arası göründüğü kadar yakın değil. Hızlı tren bile kurtaramaz sizin ilişkinizi

  • aspo  (18.05.12 16:17:27)
Git! Zaman geri gelmiyor.

  • SiyamkedisiZorro  (18.05.12 16:18:27)
Git.

  • emininsel  (18.05.12 16:33:02)
ankara-istanbul arası ilişki yürümez.demedi deme güzel kardeşim.

  • psychosocialll  (18.05.12 16:33:27)
ben denedim olmadı ank - ist arası ancak 7 sene böyle ilişki yürütüp evleneni de gördüm.. o yüzden denemelisin dostum..

  • hosein  (18.05.12 16:34:44)
meriçlik yaptığın için sana gıcık oldum ama yine de al eline xx'i git. yürümezse de ayrılırsınız. çok sorun değil. deli gibi bağlanma, onu da bağlama kendine; yeter.

  • sen git ben geliyorum  (18.05.12 16:40:35)
Abi seviyorsan git bence. baktın olmadı boka sardı durum o zamanda montla sıçarsın geçer.

Işık görüyorsan hal hareketlerinde ilişkiye dair git valla sonuçta gidince seviyorum seni Mefkure demeyeceksin değilmi... Gidersen belki aklında yoksa bile aklına düşer bu mevzu.

Edit: Birader gidipte sonucu bize bildirmezsende topsun söylemedi deme.
  • poseidon1  (18.05.12 16:52:29 ~ 16:55:23)
ona minik sürprizler yap. ama gerçekten yap. al o xx i git evine bu kadar basit. yapılacak en güzel şey

arkadaşım bile yapsa çok sevinirim böyle bişey. hele ki hoşlandığım biri yapsa erir giderdim heralde.
  • bubezleeb  (18.05.12 16:54:11 ~ 16:55:04)
internette başlayıp izmir istanbul yürütüp uzun süre sonra evlenen de var aramızda:)
yardır mürsel

  • vadrigar  (18.05.12 16:54:34)
git ve sonucu bize bildir

  • kalimotxo  (18.05.12 17:03:04)
boşuna kasma sen daha o vereceğin derslerle uğraşırken , eminim o hatun kişisi çalışmaya başladığı iş yerinden birilerini bulur.ayrıca uzak mesafeli olunca o iş yaş.

bu arada XX ne lan ? kumpir mi ? waffle mı ? çok merak ettim.
  • muslimovic  (18.05.12 17:14:30)
dene.

  • groovettyn  (18.05.12 17:20:10)
gitki sonra pişman olmayasın ha baktınız ilerde olmadı ona ozaman karar verirsiniz ama şimdi bi dene derim

  • bunumu demek istedin  (18.05.12 17:26:01)
al o xx'i ve git :)

  • kozmosta bir nokta  (18.05.12 17:30:44)
bence kızın hiç hoşuna gitmedin, o facebook mesajının altında sadece arkadaşız manası yatıyor. reddedilme ihtimalin yüksek.

  • mtrsykl  (18.05.12 18:04:30)
istanbul gibiyse orda da hava ellerinde xx kapısında sırılsıklam hadi hayırlısı (=

  • w a s d  (18.05.12 18:25:04)
Gittim, sonuç pozitif. Bi şaşırdı, bi sevindi. Şu an için iyi ki gitmişim diyorum. Bana git, gitme diyen herkese de teşekkürler =).

Hava iyiydi, öyle kapında sırılsıklam durumu da yaşanmadı. Ama yağsa da farketmezdi.
  • geven kafa  (18.05.12 23:48:27)