Sporcu bursu

lys sınavına gircem yakında ve okuyacağım şehir izmir olacak denemelerde yüksek puan çıkartamıyorum maksimum 350-360 bu puanla istediğim bölüme(elektronik haberleşme müh.) anca paralı girebiliyorum. izmir ekonomi'de bu bölüm var fakat yıllık ücretine şimdi baktım 16000 lira civarı. ben biraz daha derslere kasarsam %50 bursu alırım diyorum. birde 4senedir taekwondo sporuyla uğraşıyorum. 2.dan ı aldım geçen sene yani antrenörlük belgemde var bu belgelerle üniversiteye gidip desem ki: ben sizde bir klüp açsam adıda taekwondo yada uzak doğu sporları olsa ben o klübü/klüpleri yönetsem antrenörlük yapsam sizde %x gibi burs yada indirim yapın. desem sizce ne yaparlar?

bildigim kadariyla cogu o tarz burs milli sporculara veriliyo.

ama üniyi ara konus.
  • serabetan  (04.05.12 00:52:40)
kanka tekvando grubu olmayan üni kalmamıştır ya. okan üni falan olsa belki derim de izmir ekonomi de kesin vardır. yemez bence.

  • ayiadam  (04.05.12 01:02:41)
grubu vardır belki ama oranın antrenörü ile görüşürsen başarıılarını anlatırsan seni okula almak için yönetimle görüşebilir..

  • taha1907  (04.05.12 01:05:12)
hee dostum ayrica diyelim ok dediler,onu yazili olarak al eline,salliyorum bu burs 4+hazirlik senesinde gecerlidir diye.

yoksa istenmeyen sonuclar olabilir.
  • serabetan  (04.05.12 01:10:07)
kuzenim milli voleybolcu olmasına rağmen burs vermediler. öyle her önüne gelen sporcuya ya da antrenöre burs vermiyorlar.

  • faaip de oiad  (04.05.12 02:22:02)