İngiltere Vizesi

Merhaba,

Ekim ayında İngiltere'ye gidecek olan halam ve yeğenimle ilgili başvuru prosedürüne dair bir bilgi arıyor, fakat bulamıyorum. İngiltere Büyükelçiliği de yardım etmek için 14 dolarımızı istiyor sağolsun.
Yeğenim zihinsel engelli ve halamın pasaportuna kayıtlı zannediyorum. Peki vize başvurusu esnasında yeğenimin de bulunması gerekiyor mu? Aynı zamanda kendisi için de vize başvuru ücreti ödenmesi gerekiyor mu? Bu konuda net bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

vize için profesyonel yardım almanızı öneririm. (özellikle ingiltere vizesi için)
ben bir ajanstan yardım aldım, hizmet bedeli olarak 50 TL ödemiştim.
başvuru formu, ve istedikleri tüm evrakları ingilizce istiyorlar.
İngiltere vizesi için konsolosluk görüşmesi yapılmıyor artık ama seyahat eden kişinin vize başvuru merkezine gidip parmak izi vermesi ve fotoğraf çekilmesi gerekiyor. yiğeninizle ilgili durum ne olur bilemem, dediğim gibi profesyonel yardım almanızda fayda var.
  • 150h2c50  (30.04.12 14:19:12)
yurtdışı danışmanlık şirketlerine bi danış derim ben. ama tahminimce yiğeninizinde gidip parmak izlerini vermesi gerekecektir gibi geliyor bana.

  • jedilance  (30.04.12 14:26:29)
online application denen online başvuru formu doldurulucak, o formda kiminle seyahat ettiğne dair sorular var. o sorularda belirtilecek. ayrı ayrı form doldurulucak diye biliyorum. halanız kendi formunda açıklamalar kısmına özel durumu belirtirse iyi olur. ücretlendirme de de bildiğim kadarıyla her başvuru için ücret talep edilmekte.
internetten worldbridge'in sitesine girip durumuna uygun formu doldurunuz. (turist vizesi, aile yakını vizesi,öğrenci vizesi vs vs bi sürü vize tipi var)

  • kalinixta agapi mou  (30.04.12 19:30:31)