Başbakanın Enerjisi

Dikkatimi cekti de merak ettim. nasil oluyor da rte o kadar calismasina, o kadar acilislara, konusmalara, seyahatlere vs. gitmesine ragmen hala ayakta durabiliyor. Ne zaman tv acsam bi seyler yapiyor. Uyumuyor mu bu adam?

Benzer sekilde uni'deki bi hoca da oyle. Adamin sabahin 6'sinda falan mail atiyor, gece gec saatlere kadar odasinin isigi yaniyor, cumartesileri calisiyor..
Nasil yapiyorlar bu kadar seyi?

edit: simdi bunu sorduk diye akp propagandasi falan yapiyor diye de dusunmeyin. alakam yok.

valla tayibi bilmiyorumda.ben lisedeyken edebiyat hocamiz soyle derdi; ben ibrahim tatlisesi hic sevmem ama calismasina hayranim

  • hasanli  (25.04.12 12:59:30)
afedersin arabasının kapısını bile açmıyor ki. her yere uçakla rahat arabalarla gidip geliyor. zaten buna rağmen de adam aslında çökmüş bir vaziyette. bir baykal'a bak bir de erdoğan'a. aralarında epey de yaş farkı var.biz akşam sadece tv yi açıp saatlerce şunu yapmış bunu demiş diye dinliyoruz. konuşmaları bile kendi hazırlamıyor çoğu zaman da prompter den okuyor. bir de yıllarca bu tempoya alışmışlar. burada yorgunluktan çok, bu sterese nasıl dayanıyorlar diye sormak lazım. ne olursa olsun her adamın altından kalkamayacağı bir stres yükü vardır.

  • ground  (25.04.12 13:01:08)
adamlar öyle. mustafa sarıgül de 4 saat uyuyormuş. ama rte hasta filan da oldu birkaç defa, bayılmıştı hatta arabasında.

  • zawisza  (25.04.12 13:24:22)
ayni yaslarda firinda, insaatta calisan, kalaycilik yapan, ciftcilik yapan insanlarda var. maden iscileri, denizciler vs.

  • oharro  (25.04.12 13:46:15)
@oharro haklı. gözünüzde bu kadar büyütmeye gerek yok. bünye alışıyor bir zamandan sonra.

  • cetoxim  (25.04.12 14:19:11)
öncelikle başbakanın çok sağlıklı olmadığı bilinen bir gerçek. ameliyat olduktan sonra bir röportajı olmuştu, normalde 6'da kalkıyordum, 2'de yatıyordum şimdi yine 6'da kalkıp 12'de yatıyorum diye (saatler buna benzerdi tam hatırlamıyorum). bu temponun götürüleri ne yazık ki vatandaşa çok fazla yansıtılmıyor. ama en basitinden 2002 fotoğrafları ile 2012 fotoğraflarını karşılaştırabilirsiniz. farkı göreceksiniz.

  • la noix  (25.04.12 15:12:12)