Kedim sinek yiyor

kedim gördüğü sinkeleri öldürüp kimisinide öldürmeden yiyor bunun kediye bi zararı dokunurmu ?
ben elimden geldiğince mani olmaya çalışıyorum ama herzamanda yetişemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

bir şey olmaz, bırakın avlansın hevesini alsın.

  • anonim yazar  (19.04.12 23:11:23)
normal. kediler yapar böyle şeyler.

  • elalemin derdi  (19.04.12 23:14:41)
kedinin kedi olmasına neden mani oluyorsunuz hayvanın doğası bu. hem de evde bi işe yarar işte fena mı?

  • kediebesi  (19.04.12 23:23:01)
benimki de yakalayabilse yiyecek :) bir şey olacağını sanmıyorum.

  • Demet  (19.04.12 23:23:53)
Oha faşist kedi. Bildiğin soykırım bu. Kediyi aihm'e göndr. Cezasız kalmasın piç.

Bu arada kediyi zeytinyağı ve limonlu salata ile besle sabahları kepek ekmekli tost ver.
  • drip nick i zaten kullanilmakta  (19.04.12 23:28:54)
Kediler böcek yer. Normaldir. Endişelenecek bişey yok.

  • cereal killer  (19.04.12 23:55:40)
onu geç bizimki balkondan güvercin yakalayıp yemişti... yer yani kedi bu.

  • aferin cok iyi dusunmussun  (20.04.12 00:05:36)
köpeklerde yapıyor.. mani olma bence natürelinde var hayvanların netcesinde..

  • talentless jerk  (20.04.12 00:10:11)
yazık lan kendini böyle tatmin ediyor.afrikada büyükleri neler avlarken bu garibanlar sinek falan..ahah :D

  • Wolfware  (20.04.12 00:18:28)
normaldir. yemese anormal olurdu :))

böcek de yer. hatta yakaladığı böcekleri size getirir gösterir. ona aferin demeniz için. hatta benimki yatağımın içine getirip koymuştu bir seferinde.

şimdi gülüyorum ama gecenin bir yarısı hiç de hoş bir hikaye değildi.
  • mea maxima culpa  (20.04.12 00:19:30)
ohooo o ne ki, bahçede beslediğim kedilerimden biri kapının önünde miyavlayıp duruyordu. kapıyı açtığımda önündeki fındık faresinin etrafında dönüp yavşak yavşak hareketler yaptı, bana hediye getirmiş sanırım bir de takdir bekliyor.

  • Demet  (20.04.12 00:35:35)
bir şey olmaz. ama dikkat edin sizin ilaç sıkarak öldürdüğünüz sinek bulup yemesin. siz sineğe falan ilaç sıkarsanız ölür ölmez alıp çöpe atın.

  • ben smyrna  (20.04.12 00:38:52)
demet
diyolar ki o hikayenin esası şöyleymiş, kedi sana avlanmayı öğretmeya çalışıyomuş. yavrularına bu şekilde öğretiyorlar, yarı baygın fare ile. :)

bi de benim köpek örümcek gördü mü gidip üstüne basıyor hemen. yemiyor kesinlikle. teyze gibi eziveriyor, cılkı çıktı mı diye kontrol edip yoluna devam ediyor. fena dişli örümcekler çünkü.
  • kediebesi  (20.04.12 00:46:40)
@kediebesi vay be!! ulan bir de akıllıyız diye geçiniyoruz. beni annesi sanıyor diye düşünürken ben, o beni yavrusu yerine koymuş demek! bu gerizekalı da bir şey avlayamıyor öğreteyim dedi herhalde :)

@sword aklıma gelmişken dikkat et de arı yemesin :)
  • Demet  (20.04.12 00:52:06)
hayvanların doğasından anlamıyosan hayvan sahiplenmemeliydin sword...

  • Rawkon  (20.04.12 01:54:00)
bizim hıyarağası sinekleri böcekleri öldürüp bırakıyor öyle, gene sendeki iyiymiş temizliyor en azından

  • this is heavy  (20.04.12 11:45:13)