güzel kokulu çamaşırlar

yıllardır, çok çeşitli yumuşatıcılar kullanmamıza rağmen hiçbir zaman güzel bir koku yakalayamadık:( bazı karşılaştığım insanların kıyafetleri çok yoğun ve ferah kokarken bizimkiler kuruduktan yarım saat sonra kokusunu kaybediyor. nedir bunun püf noktası ??

mintaxla canım mintaxla

  • blackmail  (08.04.12 16:27:13)
hacı yumuşatıcıyı dökecen makineye. reklamda dedikleri gibi çük kadar değil, alabildiğine dök. o zaman kokar. ha kokuyo da noluyo, gene yarım saat sonra geçiyo. ama gene de dök sen. bol dök.

  • siklon  (08.04.12 16:29:30)
hacı ben malzemeden hiç kaçmadım bugüne dek, ağzına kadar da koyduğum çok oldu ama bu başka kimilerinin çamaşırları 20m den kokuyor yıllardır çözemedim durumu

  • lifeframe  (08.04.12 16:37:24)
ne kullanıyorsun ki?

  • girl in a coma  (08.04.12 16:39:48)
perwoll renkli sihir + yumoş extra lavanta manolya (lacivert)

  • lifeframe  (08.04.12 16:52:13)
o spreylerin de sonrasında acı bir koku bıraktığı bir gerçek :(

  • lifeframe  (08.04.12 17:01:31)
ben de koku delisi birisi olarak hepsini denedim, en yüksek performansı perwoll + bingo konsantre lavantalı dan aldım, mesela geçen yaz yıkayım katladığım tshirtlerim hala kokuyordu inanın. Beyazı da fena değil.

  • pinking of you  (08.04.12 17:02:33)
@corazon valiente sabun önerisi için teşekkür ederim
@pinking of you elimdeki yumuşatıcı bitsin bingo'nun söylediğiniz ürününü deneyeceğim teşekkürler

  • lifeframe  (08.04.12 17:14:59)
napcan ya bu kadar kokma sevdalısı olmaya gerek yok, zaten yumuşatıcı dediğin şey tamamiyle zarar kimyasalın allahı var parfüm kullan giysinin üzerine daha az zararlı en azından sadece temiz koku vermek amacıyla üretilen parfümü kullanmış olursun üstünde. yumuşatıcı kokusu seni tatmin etmiyorsa boş camsil şişesine doldur yumuşatıcı kıyafetlerinin üstüne fıs fısla o zaman.

  • herşey çok güzel olacak  (08.04.12 17:35:40)
ıslakken asacaksın, makinede beklerse ya da kurutucu kullanınca kokusu gidiyor.

  • meriadoc  (09.04.12 03:01:15)