dil ve anlatım hocam uçuşlarda

konu röportaj kadın tutturdu gidin ali sabancı yla röportaj yapın yoksa sınıfta bırakırım. diğer arkadaşlara git kütüphane görevlisiyle yap, git bi avukatla yap vay arkadaş neymiş günahım.(başarılı da bir talebeyim)

Sorum şu ben ali sabancıyı nereden bulucam hadi buldum ne sorucam adama herif baba parasıyla almış pegasusu ne gibi bi başarı öyküsü olabilir ki?

holding'in önünde pus, ya da en güzeli gündemini takip edip katılacağı bir kongreyi,sempozyumu,iş yemeğini vs. gözünüze kestirip siz de gidin.

orda laf arası durumu anlatıp (30 sn içinde) randevu talep edin. sıcak kanlı bi adama benziyor...
  • brkylmz  (20.03.12 16:27:39 ~ 16:27:55)
ali sabancı'ya mail at durumu anlat eğer zaten vicdanlı bir abiyse bir şeyler ayarlar yok değil ise red mailini hocana gösterirsin.

yani mail adresini bulmaya bak.
  • gominist redar  (20.03.12 16:50:52)
telefon ile derdinizi anlatın, kendisinin özel sekreterine ulaşın, okulunuzun adını kullanın, ortaokul bile olsa, ilgilerini çekecektir, sonra mail adresini edin randevu al, almayı dene, tanıdık birilerini bul, girişimci ol
bu da netteki iletişim bilgileri
Esas Holding (İstanbul)
Eski Büyükdere Cad. No:, Park Plaza Kat: 9 Daire: 23 Mecidiye Mh. Maslak
  • rn  (20.03.12 17:12:16 ~ 17:12:39)
baba parasıyla pegasus'u almış diye kestirip atmayın bence. iki konuşmasını dinleyin ne kadar zeki biri olduğunu göreceksiniz.

www.youtube.com
  • bgraydin  (20.03.12 17:25:21)
ayşe arman röportaj yapmıştı onunla al aynısını yaz götür

  • yetmisbesa  (20.03.12 17:28:41)
Sadece yazı olsa biz de düşündük ama videoda istiyor
bu arada teşekkürler fikirleriniz için

  • sedolima  (20.03.12 18:07:39)