Card Finans kredi kartı hakkında

Şimcik lanet Finansbank'ın kredi kartını kullanıyorum, öğrenci kartı. Zamanında vermişlerdi, limiti 500 den 1500 e çıktı. Bu kartı son 6 ayda taksitli alışveriş için kullandım ama, lanet ettim çünkü istediğim şekilde taksit yapamadılar karta.

Doğru düzgün bir yerlerde geçmiyor bu kart, yani taksit vs., kart ücreti 5 tl den 25 tl ye çıktı. Bu sene kavga gürültü kart ücretini geri aldım ama, seneye tekrar alacaklar.

Yani Finansbank'la çalışmaktan zerre mutlu değilim, ama direk kafada, ya ilerde belki taksitli birşey alırım. Ana kartımın limitini kapatmasın diye 2. kart dursun yanımda diyorum. Bir yandan da lanet ediyorum, çünkü ATM lerini bulmak zor, para alma sistemleri çalışmıyor vs.

Bu kartı iptal etsem mi? En kötüsü başka bankadan bir kart alırım diyorum 2. kart olarak (kart ücreti almayan). Ama kararsızım, bilemedim

ikinci kartla uğraşmaktansa birinci kartınızın limitini arttırsanız ? hem şöyle dertsiz tasasız olurdunuz. finans banktan bu konuda çok fazla şikayet var. ayrıca ben birden fazla kredi kartını saçma buluyorum. bankaların amacına hizmet ediyorsunuz.
sonuç : bence kapatın

  • avkatbey  (16.03.12 11:12:03)
Kart limiti yükseltmek için bordro istiyorlar. Şimdi muhasebeye gidip tekrardan bordro isteyip, sonra şubeye gidip limit arttırma talebinde bulunmaya üşeniyorum.

İşyerinde muhasebeyle aram da iyi değil zaten, o yüzden, başka bankadan kart almak bana daha basit gibi geldi. Ama bir yandan da banka bulamıyorum, çünkü neredeyse tüm bankalar bolca çakallık yapıyor
  • bonjurkes  (16.03.12 11:13:52)
hiç uğraşma finansbank'la. babamın kartını kullanıyorum, zırt pırt limit yükseltiyorlar zaten. taksit sevmeyen bir insan olarak, olursa maksimum 4 taksit yaptırıyorum, bu meret yapıyor 12 taksit. kasiyerlerde bir şey yapamıyor çünkü 4 diye girdiği taksite "4+8 taksit" yazıyor. ya kasa görevlileri anlamıyor, ya da bankanın hilesi. gerçi internetten kullandığımda da aynısı oluyor çoğunlukla.

atm'leri ise sinir bozucu. tam son ödeme tarihlerinde atm'nin para alamama sorunu tutuyor. şube bulamadığından zaten ödeyemiyorsun, tam gününde ödeme yapabildiğim aylar sayılıdır.

kısaca iptal et kurtul.
  • pokerface  (16.03.12 11:15:09)
iptal ettir bence. her atmsi süper çalışıyomuş gibi bir de banka gişesinden ekstre yatırımından para almaya başlıcaklarmış.

  • orange coffee  (16.03.12 11:24:17)
elbette iptal ettirin. nolur nolmaz ilerde taksitli bir şey alırım diye bir kart bulunduracaksanız milyon tane banka var, onlardan birinden alın daha iyi.

  • gogu delen adam  (16.03.12 12:34:00)
hocam uzak dur su finansbanktan. ögrencı ıken ısbankasıda verıyordu yapıkredıde onlardan alsaydın.ınsanlar neden atmsı az, her seferınde sorun cıkaran bankalardan kart alıyorlar anlamıyorum. kır hatta su an kartı cok sınır oldum aq

  • Bysb  (17.03.12 01:15:08)