Lebron James

Epeydir merak ettigim bir sorudur bu. Simdi Bu Lebron denen hayvan bilindigi üzere insan azmani bi arkadasimiz ve hayvani smaclar yaptigi her birimizin bildigi aci gercek. Peki simdiye kadar neden hic smac yarismasina katilmadi? Muhtemelen kendisi katilmak istememistir diye düsünüyorum ama sebep ne onu merak ediyorum.

kaybetme durumunda olası prestij kaybı.

  • kivanc1  (22.02.12 18:44:42)
uzun ve kalıplı olan zaten smaç basar, ilginç olan ve 10 üzerinden 10 verilecek olan şey kısa olan oyun kurucularının yada harbiden hayvan olan griffin gibilerinin smaç basmasıdır. nate robinson 1.75 mesela, benden 12 cm kısa herif. 2 yıl üst üste kazandı ama.

ha howard denen eşşek nasıl kazandı? onu bende bilemedim. o sene rakipler zayıftı diyerek teselli ediyorum kendimi.

önümüzdeki contest'lerde yarışma yapılmadan ödül griffin'e verilmeli bence!
  • trajikomix  (22.02.12 18:52:17 ~ 18:52:53)
benim böyle şaklabanlıklarla işim olmaz imajı vermeye çalışıyor.

  • baldur2  (22.02.12 18:58:16)
2den eminim belkide 3 sene katılıcam açıklaması yaptı ama hiçbirinde katılmadı
ama bence olayın en büyük etkeni lebronun tek ayak zıplıyo olması. hem estetik açıdan hemde yapabildiği smaçlar bakımından büyük bi kayıp bu

evet çok atletik ve ciddi manada yükselebiliyor maç içinde smaçlar olsun alley opplar olsun fakat o kalıpla esneklik ve hareket kabiliyeti gerektiren smaçlarda çok başarılı olabilceğini düsünmedim hiç.

ayrıca howard denmiş howardın kazandığı sene bastığı smaçlara bakarsanız hiçbiri çok estetik smaçlar değil aksine boyunu ve gücünü önplana çıkaran smaçlardır(potayı yükseltti, superman smacında geriden çıktı, pota arkasından geldiğinde kol boyu avantajı vardı)

ama lebron katılsa o ödülü ona bi şekilde verirlerdi

not:lebronu severim
not2: nate robinson üst üste 2 kere kazandı toplamda da 3 kere kazanarak(bence 2 tanesini hiç haketmedi) bunu başarabilen ilk kazma oldu. jason ricardsonun hakkını yediler resmen
  • berginyonbaenre  (22.02.12 20:47:39)