2+1 koltuklu otobüsler

boş bir 2+1 otobüste çiftte yayılmak varken tekliden almak aptallık mı acaba ? o koltukların ayrı bir rahatlığı mı var? (çiftli koltukta yanına birinin gelmeyeceği %99 )

Otobüs boşsa nereyi aldığının ne önemi var ki geç istediğin yere.

  • McScReaM  (29.01.12 20:54:22)
tekliler yanında kimse olmadığı için rahat, bacak teması falan olmuyor, ama yanın boş olduğundan eminsen çiftliden al çantanı falan koyarsın üstüne hiç yoktan ayak altında rahatsız etmez

  • r_u_h  (29.01.12 20:55:13)
şehirlerarası otobüs seyahatinin tekli koltukla gerçekleştirilebildiği otobüsleri mi soruyorsun ben pek anlamadım. anladığım kadarıyla yanıtlıyım. çoluk çocuk olabiliyor, muhabbet canlısı teyzeler filan olabiliyor yan koltukta. sabahın 7sinde koca gece ders çalışmış sınava giderken bari yolda uyuyım düşüncesiyle bindiğim otobüste kendisiyle konuşmayıp uyumayı tercih ettim diye yol boyunca beni dürtükleyen ve inerken de muhabbetin de hiç çekilmiyormuş diye çemkiren bir teyzeyle yolculuk yapmış biri olarak diyebilirim ki benim tekli koltuk tercih etmemin ilk sebebi çocuklu veya yaşlı teyzelerdir.

  • in vino veritas  (29.01.12 21:10:54 ~ 21:11:29)
5 tl için bu hesaba değmez. tekli koltukta o bacağı ayırma yanlara açma, kaykılma lüksü hiçbir şeye değişilmez. üstelik koltuklar daha geniş yani ulusoy da öle diğerlerini bilemem. şahsen ben duacıyım bu tekli koltuk işine. üstelik üsteki bagaj sadece sana ait filan süper yani.

  • anlam  (29.01.12 21:10:58)
Yandaki kesin boş olacaksa çiftlilerden al. Büyüklük farkı olmuyor.

  • almanyayenilincebizdeyeniksayildik  (29.01.12 21:36:25)